جمعه 24 مرداد 1399 - 9:3
پربازديدترين اخبار از استان
سمنان
  • هيچ خبري موجود نيست

با حضور رييس تبليغات اسلامي سمنان؛

آزمون طرح ارزيابي حافظان قرآن کريم در نيروي انتظامي سمنان برگزار شد

با حضور رييس تبليغات اسلامي سمنان آزمون طرح ارزيابي حافظان قرآن کريم ويژه پرسنل و خانواده هاي نيروي انتظامي اين استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان سمنان، حجت الاسلام امين صادقي دوشنبه بيست و ششم مهر در حاشيه برگزاري اين آزمون افزود: سعادت بشر در پيروي از قرآن و عترت، کسب آموزه هاي قرآن و ارزش اهل بيت(ع) است.

وي تصريح کرد: هر آنچه مردم براي زندگي ديني به آن نياز دارند در قرآن کريم آمده و خيرو سعادت بشر نيز در آيات قرآن، تدبر و درک مفاهيم آن است.

صادقي با ارزيابي مثبت از ميزان علاقه مندي آحاد جامعه به حفظ قرآن کريم ادامه اين رغبت و کشش موجود را نيازمند اهتمام بيشتر در تربيت استادان جديد با تکيه بر تجربيات پيشکسوتان و روي آوردن به فعاليت علمي بيشتر خواند.

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سمنان در بخش ديگري ارتقاي سطح فرهنگ قرآن، ارزيابي ميزان توانايي پرسنل نيروي انتظامي در ياديگري و فهم قرآن کريم و انس گرفتن بيش از پيش آنها با اين کلام الهي را از مهم ترين اهداف برگزاري آزمون طرح ارزيابي حافظان قرآن کريم برشمرد.

اين آزمون به صورت کتبي و شفاهي برگزار شد و به کساني که امتياز لازم را کسب کنند از طرف دارالقرآن کريم سازمان تبليغات اسلامي مردک تخصصي حفظ قرآن کريم دريافت مي کنند.

در اين آزمون شرکت کنندگان در رشته هاي حفظ جزء اول تا پنجم، اول تا دهم، پنج جزء آخر و نيز جزء 30 قرآن کريم با يکديگر به رقابت پرداختند.

دوشنبه 26 مهر 1389 - 14:50
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری