جمعه 4 مهر 1399 - 16:31
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

بازديد کارکنان شهرداري از کتابخانه الکترونيکي تبليغات اسلامي قزوين

کارکنان شهرداري منطقه دو قزوين روز يکشنبه، 25 مهرماه از کتابخانه الکترونيکي تبليغات اسلامي قزوين بازديد کردند.

به‌ گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان قزوين،کارشناس کتابخانه الکترونيکي تبليغات اسلامي قزوين در جريان اين بازديد گفت:اين کتابخانه با مهيا کردن مجموعه اي گسترده از پايگاههاي اطلاعاتي جامع در حوزه هاي مختلف فارسي و لاتين بصورت حضوري نيازهاي کاربران را تامين مي کند.

رويا صفري افزود:در حال حاضر با برخورداري از 50 دستگاه کاربري و دسترسي به منابع الکترونيک در حال سرويس دهي به مراجعان است.

اين کارشناس با بيان اينکه در اين کتابخانه پايگاه هاي اطلاعات به دو صورت (online) و (offline) ارائه مي شود،افزود:پايگاه اطلاعاتي online ، شامل800 هزاررکورد اطلاعاتي مي باشد که اين پايگاه خود شامل پايگاه هاي عمومي و موضوعي است.

وي اظهار داشت:در کتابخانه علوم، فن آوري و اطلاع رساني شيراز در پنج استان صرفاً يک نماينده را به عنوان شاخه در آن استان معرفي مي کند که تبليغات اسلامي استان قزوين در حال حاضر تنها شاخه پذيرفته شده اين مرکز در استان است، اين مرکز بين منطقه اي بوده و 3 کشور منطقه در آن عضويت داشته و به اين کشورها سرويس هاي کتابخانه الکترونيک ارائه مي گردد.

صفري افزود:پايگاه اطلاعاتي offline شامل نمامتن‌ها است که در قالب آرشيو مقالات و نشريات، گزارشها و داستان ، نقد و شعر است و حاوي شعر مي باشد.

دوشنبه 26 مهر 1389 - 13:16
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری