جمعه 24 مرداد 1399 - 7:14
پربازديدترين اخبار از استان
سمنان
  • هيچ خبري موجود نيست

ديدار رييس تبليغات اسلامي سمنان با رييس بنياد حفظ و آثار ارزش هاي دفاع مقدس

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سمنان در ديدار با رييس بنياد حفظ و آثار ارزش هاي دفاع مقدس گفت: انتقال ارزش هاي دفاع مقدس وظيفه همه و پشتوانه محکمي براي نظام الهي و اسلامي است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان سمنان، حجت الاسلام امين صادقي پنج شنبه بيست و دوم مهر در اين ديدار افزود: انتشار آثار دفاع مقدس ياد آور ايثار، شهامت و فداکاري رزمندگان اسلام در طول هشت سال جنگ تحميلي است.

وي اظهار داشت: شهادت، از دست دادن ناب ترين، عزيزترين و شيرين ترين سرمايه دنيوي انسان در راه هدف و آرمان اسلامي و انقلابي است و اين آرمان تفکر و انديشه امام(ره) بود که تحقق آن آرزوي همه رزمندگان اسلام است.

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سمنان اظهار داشت: تمام فکر و برنامه ريزي هاي دشمن براي از بين بردن ارزش هاي دفاع مقدس و درس هايي است که رزمندگان اسلام از ميدان هاي جنگ گرفتند و اين ارزش ها بايد در نسل جوان امروز جاري شود.

صادقي به سخنان حضرت امام(ره) اشاره کرد و افزود: امام(ره) فرمودند اگر مجاهدت فداکارانه جوانان اين مرز و بوم که به اين شهادت ها منتهي شده است نمي بود همه روزهاي اين ملت در زير چتر سياه ظلم و تجاوز و دخالت دشمنان اسلام و ايران به شب هاي تار بدل مي گشت.

وي اضافه کرد: در طول هشت سال دفاع مقدس رزمندگان اسلام با ايمان خود و پايبندي به اصول و آرمانهاي انقلاب و پيروي از ولايت مطلقه فقيه با دشمن بعثي جنگيدند.

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سمنان در پايان خواستار جمع آوري آثار رزمندگان و شهداي جنگ تحميلي مانند، خاطرات رزمندگان، وصيتنامه شهدا و نشر آن در بين جوانان و نوجوانان به منظور آشنايي آنان با دوران دفاع مقدس شد.

شنبه 24 مهر 1389 - 11:7
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری