سه‌شنبه 14 مرداد 1399 - 9:49
پربازديدترين اخبار از استان
لرستان
  • هيچ خبري موجود نيست

رئيس تبليغات اسلامي شهرستان اليگودرز:

شركت 30 نفر درمسابقه تفسير نورالهدي(3) در شهرستان اليگودرز

رئيس تبليغات اسلامي شهرستان اليگودرز از شرکت 30 نفر در مسابقه تفسير نور الهدي (3) در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان لرستان، حجت الاسلام سيد مهدي حسيني،رئيس ادار ه تبليغات اسلامي شهرستان اليگودرز با اعلام اين خبر گفت: با اطلاع رساني که توسط همکاران اداري،مبلغين شبکه تبليغ، عناصر فرهنگي تأثيرگذار شهرستان و تريبون نماز جمعه صورت گرفته، 30 نفر از برادران و خواهران در اين طرح شرکت کرده اند.

وي افزود: عليرغم محروميت منطقه و شرايط نسبتا دشوار شرکت در اين طرح و با توجه به تعداد شرکت کنندگان در ساير شهرستانها، ارزيابي مي شود که استقبال خوبي از اين طرح در شهرستان صورت گرفته است، به گونه اي که تا کنون بيشترين ثبت نام شده ها در استان از شهرستان اليگودرز مي باشند.

وي اظهار داشت: با توجه به محروميت منطقه، لازم است مسئولين ذي ربط، امتيازات ويژه اي را براي شرکت کنندگان در نظر داشته باشند، البته از طرف اداره کل تبليغات اسلامي استان، حمايتي در اين خصوص صورت پذيرفته که جاي تقدير و تشکر دارد، لکن به دليل تمايل به شرکت در اين طرح و عدم تمکن مالي، حمايت بيشتري انتظار مي رود.

وي تصريح کرد:به کساني که در آزمون پاياني از 20 امتياز موفق به کسب 14 امتياز شوند از سوي سازمان دارالقرآن کريم استان، گواهينامه معتبر مربوطه اعطا خواهد شد.

گفتني است اين خبر در مورخ 22مهر 89 تنظيم شد.

پنجشنبه 22 مهر 1389 - 10:36
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری