يكشنبه 19 مرداد 1399 - 15:13
پربازديدترين اخبار از استان
سمنان
  • هيچ خبري موجود نيست

ديدار رييس تبليغات اسلامي سمنان با مسوولان اردوگاه حرفه آموزي و کار درماني

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سمنان در ديدار با رييس و کارشناس فرهنگي اردوگاه حرفه آموزي و کار درماني گفت: تربيت ديني به معناي متخلق شدن انسان به اخلاق الهي است که هدف بعثت تمام پيامبران است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان سمنان، حجت الاسلام امين صادقي يک شنبه 18 مهر در ديدار با رييس و کارشناس فرهنگي اردوگاه حرفه آموزي و کار درماني سمنان افزود: تربيت اسلامي و تعليم ارزش ها وظيفه اي گمشده در نظام هاي تربيتي است.

وي تصريح کرد: دشمنان اسلام و انقلاب تلاش مي کنند ناهنجاري هاي فرهنگي و اجتماعي در حوزه اخلاق و دين گريزي جوانان و نوجوانان را محصول شکاف و گسست نسل ها در جامعه ايران جلوه دهند و اينگونه تلقي کنند که اين گسست و استحاله فرهنگي از بي هويتي جوانان است.

صادقي اظهار داشت: هدايت فرد در زمينه اجتماعي و فراهم ساختن موجبات رشد اجتماعي ايجاب مي کند که مربيان و مراکز تربيتي و آموزشي جامعه افراد را با ارزش ها و باورهاي قرآن و اسلام آشنا سازند.

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سمنان گفت: ميزان اعتقاد و پايبندي افراد به دين اسلام و ثبات و قوام آن در بزرگسالي به ميزان کار آمدي آموزش هاي ديني و اسلامي در دوران کودکي بستگي دارد.

وي تصريح کرد: اگر امروز شاهد اين هستيم که برخي افراد به انحرافات اخلاقي، بزهکاري و جرم و جنايت دست مي زنند بخاطر عدم بهره مندي آنان از ارزش ها و باورهاي قرآني و اسلام و آموزه هاي اهل بيت(ع) است.

در ادامه فردوسيان رييس اردوگاه حرفه آموزي و کار درماني سمنان ضمن تقدير و تشکر از همکاري اداره تبليغات اسلامي اين شهرستان در برگزاري کلاس هاي آموزش قرآن و گفتمان هاي ديني گفت: کسب ارزش هاي قرآن و اهل بيت(ع) در تربيت نسل جوان کشور باعث رو آوردن آنان به معرفت دين شده و اين امر در کاهش جرم و جنايت موثر است.

وي خواستار اجراي برنامه هاي فرهنگي، مذهبي و قرآني مانند برگزاري کلاس هاي آموزش روخواني و روانخواني قرآن کريم، گفتمان هاي ديني و ديگر مراسم هاي مذهبي توسط اداره تبليغات اسلامي شهرستان سمنان در محل اردوگاه حرفه آموزي شد.

دوشنبه 19 مهر 1389 - 14:36
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری