دوشنبه 20 مرداد 1399 - 20:11
پربازديدترين اخبار از استان
لرستان
  • هيچ خبري موجود نيست

تجليل حوزه هنري تبليغات اسلامي لرستان از هنرمندان عرصه دفاع مقدس

طي مراسمي حوزه هنري تبليغات اسلامي لرستان از هنر مندان عرصه دفاع مقدس اين استان با اهداء هداياي تجليل بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي لرستان، در مراسم اختتاميه دومين همايش «هنر، ايثار، شهادت» كه به‌مناسبت گرامي‌داشت هفته دفاع مقدس به‌همت حوزه هنري لرستان طي روزهاي يكم و دوم مهرماه در سينما استقلال خرم‌آباد برگزار شد، از هنرمندان دفاع مقدس از جمله «سيف‌الدين آشتياني»، «محمدكاظم عليپور»، «علي ابراهيمي»، «عزت‌الله چنگايي» و «سيف‌الدين آشتياني» با اهداي هدايايي تجليل شد.

گفتني است در اين مراسم علي چراغيان معاون سياسي ،امنيتي استاندار لرستان ضمن گراميداشت هفته دفاع مقدس عزت، عظمت، غيرت و پايداري ملت ايران را از ثمرات دفاع مقدس دانست و گفت: امروز هر ايراني در هر كجاي دنيا كه باشد نسبت به پايداري و استقامت كشورش در دوران دفاع مقدس احساس غرور و سربلندي مي‌كند.

وي ايمان به خدا، وحدت و انسجام ملي، رهبري آگاهانه و بصيرت و آگاهي را چهار عامل مهم در پيروزي ملت ايران عنوان كرد و افزود: در جنگ تحميلي رزمندگان ما اجازه ندادند حتي يك وجب از خاك اين كشور به اشغال دشمن در آيد و اين در حالي است كه در تاريخ ايران هر زمان جنگي بر اين كشور تحميل شده منجر به اشغال بخشي از خاك ايران شده است.

گفتني است بيان خاطره توسط پيشكسوتان دفاع مقدس لرستان، اجراي موسيقي دفاع مقدس توسط هنرمندان چهار محال و بختياري، كردستان و لرستان، قرائت شعر از ديگر بخش‌هاي اين همايش بود.

دوشنبه 5 مهر 1389 - 15:37
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری