سه‌شنبه 17 تير 1399 - 3:10
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان رضوي
  • هيچ خبري موجود نيست

برپائي راهپيمائي با شكوه يوم الله قدس در شهرستان سبزوار

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سبزوار از برپائي مراسم راهپيمائي با عظمت روز قدس در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي خراسان رضوي، حجت الاسلام محمدعلي فاطميان با اعلام اين خبر گفت:در آخرين جمعه از ماه مبارك رمضان، مردم روزه دار شهرستان سبزوار با برپائي مراسم راهپيمائي با شكوه يوم الله قدس، حمايت همه جانبه خود را از مردم بي دفاع و ستمديده فلسطين اعلام نمودند.

رئيس ستاد انتفاضه و برگزاري راهپيمائي روز قدس شهرستان سبزوار گفت: همزمان با فرا رسيدن يوم الله قدس، كليه احزاب، تشكل ها، اصناف و گروه هاي مختلف در روز جمعه 12 شهريور ماه جاري به خيابان ها آمده و با سردادن شعارهائي در حمايت از مردم مظلوم فلسطين، خشم و انزجار خود را از آمريكاي جنايتكار و اسرائيل غاصب اعلام نموده و جنايات اين رژيم منفور را محكوم نمودند.

وي گفت: اين مراسم كه از ساعت 10 صبح از ميدان كارگر در مسير خيابان شهدا و ميدان امام حسين (ع) اين شهر ادامه يافت، در محل مصلي نماز جمعه با به آتش كشيدن آدمكها و پرچم هاي آمريكا و اسرائيل و قرائت قطعنامه پاياني، خاتمه يافت.

وي با اشاره به حضور گسترده مردم شهرستان سبزوار و روستاهاي تابعه در اين راهپيمائي گفت:سخنران پيش از خطبه هاي نماز جمعه سبزوار در روز قدس، علي بروغني نماينده مردم شهرستان هاي سبزوار، جوين و جغتاي بود كه با محكوم نمودن جنايات اسرائيل غاصب، حمايت همه جانبه مردم شهرستان هاي حوزه هاي انتخابي خود را از مبارزت مردم فلسطين اعلام نمود.

پنجشنبه 18 شهريور 1389 - 9:36
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری