دوشنبه 13 مرداد 1399 - 17:22
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان شمالي
  • هيچ خبري موجود نيست

به همت اداره کل تبليغاتاسلامي خراسان شمالي

دوره آموزشي آشنايي با انديشه امام خميني(ره)در خراسان شمالي برگزار شد

دوره آموزشي آشنايي با سيره و انديشه امام خميني(ره) ويژه مديران دستگاه هاي اجرايي خراسان شمالي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان شمالي ،حجت الاسلام محمد علي عزيزي، استاد حوزه علميه و دانشگاه مشهد در دوره آموزشي آشنايي با سيره و انديشه امام خميني(ره) که در محل سالن اجتماعات شهيد ماژاني استانداري برگزار شد، ضمن تبريک فرا رسيدن ماه مبارک رمضان، گفت: پرهيز از گناه بافضيلت ترين اعمال در ماه مبارک رمضان است.

حجت الاسلام عزيزي ماه رمضان را فرصت خوبي براي خودسازي انسان و رها شدن از تعلقات مادي و نفساني عنوان کرد.

وي با بيان اينکه براي شناخت حقايق بايد موانع و انديشه هاي غلط را از سر راه برداريم، افزود: اگر انديشه امام خميني (ره) را بازنگري کنيم خواهيم ديد که امام، موانع و انحرافات را از جلوي انديشه انسان ها برداشت تا دشمن را بهتر شناخته و همديگر را دشمن ندانند.

وي با بيان اينکه انديشه ناب و ارزشمند امام خميني (ره) امروز به عنوان الگو و راهنما در جهان اسلام جلوه گر شده و باعث اتحاد و يکي شدن مسلمانان در سراسر جهان شده است، اظهارداشت: امروز اين انديشه چنان موثر واقع شده که در پيشرفته ترين راهبردهاي سياسي دشمن تزلزل ايجاد کرده است.

استاد حوزه عليمه و دانشگاه مشهد پيروزي انقلاب اسلامي را مرهون پيروي از انديشه امام برشمرد و افزود: امروز در سايه پيروي از اين انديشه، رحمت و رضوان الهي در سير پيروزي هاي مسلمانان در جهان قابل توجه و مشهود است.

حجت الاسلام عزيزي افزود: آنچه اين انديشه را ماندگار و ارزشمند ساخته تأسي گرفتن از مکتب و انديشه حسيني است.

گفتني است، اين دوره آموزشي هر روز تا پايان ماه مبارک رمضان با حضور مديران استان در محل استانداري خراسان شمالي برگزار مي شود.

يكشنبه 31 مرداد 1389 - 14:13
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری