چهارشنبه 9 بهمن 1398 - 17:13
پربازديدترين اخبار از استان
سمنان
  • هيچ خبري موجود نيست

با هدف ارزيابي عملکرد؛

بازديد رييس تبليغات اسلامي سمنان از کلاس هاي تابستاني مرکز قرآني باب الحوائج

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سمنان در بازديد از کلاس هاي تابستاني مرکز قرآني باب الحوائج(ع) گفت: با زمينه سازي لازم جهت حضور مثبت و دائمي آينده سازان ايران اسلامي، شاهد رشد بي سابقه در حوزه ديني و فرهنگي کشور خواهيم بود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان سمنان، حجت الاسلام امين صادقي سه شنبه 29 تير در بازديد از کلاس هاي تابستاني مرکز قرآني باب الحوائج(ع) سمنان افزود: استقبال خوب جوانان و نوجوانان از برنامه هاي طرح اوقات فراغت تابستان نشان دهنده موفقيت آميز بودن برنامه هاي اين طرح در جذب جوانان و نوجوانان به کلاس ها است.

وي افزايش و جذب جوانان در کلاس هاي قرآني و ديني طرح اوقات فراغت را بسيار چشمگير دانست و اظهار داشت: بايد در ضمير پاک و در نهاد و سرشت جوانان، مباني ، دستورات و ارزش هاي ديني و اسلامي ار بارور کنيم.

در اين بازديد رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سمنان از قسمت هاي مختلف مرکز قرآني باب الحوائج(ع) اين شهر ديدن و از نزديک با برنامه هاي آنان در طول سال آشنا شده و راهکارهاي لازم را جهت افزايش جذب و اجراي برنامه هاي مختلف ارائه کرد.

مرکز قرآني باب الحوائج(ع) سمنان با داشتن 30نفر دانش آموز در بوستان معرفت از مراکز فعال در عرصه قرآن بوده و دوره هاي مختلف قرآني شامل روخواني و روانخواني قرآن کريم، تجويد و دوره هاي تربيت معلم قرآن را اجرا مي کند.

پنجشنبه 31 تير 1389 - 10:7
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری