شنبه 23 آذر 1398 - 22:49
پربازديدترين اخبار از استان
سمنان
  • هيچ خبري موجود نيست

با هدف بررسي برنامه‌ها؛

بازديد رييس تبليغات اسلامي سمنان از بوستان معرفت موسسه فرهنگي فاطميه

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سمنان در بازديد از بوستان معرفت موسسه ديني فرهنگي فاطميه اين شهر،گفت: عوامل جاذبه فعاليت در حوزه ديني و فرهنگي بايد تقويت شود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان سمنان، حجت الاسلام امين صادقي سه شنبه 29 تير ماه در بازديد از بوستان معرفت موسسه ديني فرهنگي فاطميه سمنان افزود: ايجاد راه کارهاي تشويقي، معنوي و مادي تلاش جهت ارتقاء سطح فعاليت و مسووليت، حمايت و مشاوره علاقمندان به فعاليت هاي ديني و فرهنگي بايد احياء شود.

وي تصريح کرد: دشمنان انقلاب و اسلام تلاش هاي مذبوحانه اي را در زمينه ايجاد فاصله ميان مردم و اعتقادات ديني و مذهبي انجام مي دهند که بايد بصورت مداوم و آگاهانه با اين ترفندها مقابله شود.

صادقي ابراز اميدواري کرد با فراهم شدن جامعه اي سرشار از معنويت و ارزش هاي اهل بيت به همت متوليان امر شاهد حضور گسترده تر جوانان و نوجوانان در حوزه دين و فرهنگ باشيم.

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سمنان ضمن بازديد از قسمت هاي مختلف موسسه ديني فرهنگي فاطميه، با فعاليت هاي موسسه آشنا شد و از مديران و مسوولان موسسه در اجراي برنامه هاي ديني فرهنگي و جذب جوانان و نوجوانان تشکر و قدرداني کرد.

موسسه ديني فرهنگي فاطميه سمنان با داشتن 30 نفر دانش آموز در بوستان معرفت از جمله موسسات فعال در عرصه دين و قرآن است که در طول سال برنامه هاي مختلف آموزشي شامل روخواني و روانخواني قرآن کريم، تفسير، حفظ قرآن و مراسم هاي مذهبي را برگزار مي کنند.

پنجشنبه 31 تير 1389 - 10:7
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری