پنجشنبه 1 اسفند 1398 - 5:31
پربازديدترين اخبار از استان
يزد
  • هيچ خبري موجود نيست

نشست مشترک سرپرست سازمان جوانان با مدير کل تبليغات اسلامي استان يزد

درراستاي اجراي برنامه هاي هفته جوان نشست مشترک سرپرست سازمان جوانان استان يزد با مدير کل تبليغات اسلامي اين استان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان يزد ، در اين نشست مدير کل تبليغات اسلامي استان يزد با اشاره به اينکه بايد جوانان را باور کرد گفت : جوانان نقش مؤثري را در صدراسلام و همچنين انقلاب اسلامي و دفاع مقدس داشته اند و لازم است به اين قشر ميدان بروز و ظهور داد .

حجت الاسلام حسيني کوهستاني افزود : بايد الگوها به جوانان معرفي شوند و هويت اسلامي ايراني و روحيه اعتماد به نفس و خود باوري در جوانان تقويت شود .

سرپرست سازمان ملي جوانان استان يزد نيز در اين نشست گفت : پاي بند ي به دين و مذهب هويتي به فرد مي بخشد که به کمک آن بتواند خود را از بحران هردوره از زندگي بويژه جواني به سلامت برهاند .

محمد حسين پارسائيان با اشاره به فرارسيدن سالروز ميلاد ت حضرت علي اکبر (ع ) و روز جوان ، نامگذاري يک روز هفته جوان با عنوان " جوان و هويت ديني " توجه هر چه بيشتر سازمان تبليغات اسلامي را در خصوص برگزاري ويژه برنامه هاي اين روز خواستار شد .

برگزاري گردهمايي روحانيون ، تجليل از روحانيون جوان و ديدار جوانان با علماي استان از مصوبات اين نشست بود .

اين نشست در تاريخ 14 تيرماه در محل اداره کل تبليغات اسلامي استان يزد برگزار شد .

شايان ذکر است : 11 شعبان سالروز ولادت باسعادت حضرت علي اکبر (ع) به نام روز جوان نام گرفته و به همين مناسبت از اول تا هفتم مرداد ماه که مصادف با هفته جوان است ويژه برنامه هايي در استان يزد برگزار مي شود .

چهارشنبه 30 تير 1389 - 10:5
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری