يكشنبه 22 تير 1399 - 9:1
پربازديدترين اخبار از استان
يزد
  • هيچ خبري موجود نيست

خيرين قرآني اردکان تجليل شدند

اداره تبليغات اسلامي شهرستان اردکان از خيرين قرآني تجليل کرد .

بنا به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان يزد ، از سوي مؤسسه قرآني نور الزهرا(س) و با همکاري کانون قرآن اداره تبليغات اسلامي اردکان در مراسمي به 7 نفر از خيرين قرآني که در امور پشتيباني با اين مؤسسه همکاري داشتند لوح تقدير و يک جلد کلام الله مجيد اعطا شد.

در اين مراسم شعبانعلي قانعي مسئول کانون قرآن اداره تبليغات اسلامي اردکان با اشاره به موضوع واگذاري طرح هاي قرآني به موسسات مردمي ، بر رونق گرفتن امور قرآني از سوي مؤسسات تاکيد کرد و با اشاره به اينکه در حال حاظر 2 موسسه فعال و7 خانه قرآن و 3 مرکز قرآني بدون مجوز در شهرستان اردکان در حال فعاليت هستند افزود : موسسات ومراکز قرآني تحت اشراف اتحاديه تشکلهاي قرآني استان داراي برنامه هاي قرآني مدون و از قبل پيش بيني شده هستند که مي توان بر اساس آن چشم انداز قرآني استان و شهرستان را تعيين نمود.

حجت الاسلام محمد حسين حاجي اسماعيلي رئيس اداره تبليغات اسلامي اردکان نيز در سخناني با تاکيد بر اهميت رونق بخشيدن به فعاليتهاي قرآني ، مشارکت در برنامه هاي قرآني را توفيق الهي وبرکت زندگي دانست .

در پايان اين برنامه که در تاريخ 26 تيرماه برگزار گرديد ضمن تجليل از 7 نفر خير قرآني بر ادامه مشارکت آنان در امور تاکيد شد.

دوشنبه 28 تير 1389 - 11:52
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری