شنبه 23 آذر 1398 - 23:1
پربازديدترين اخبار از استان
سمنان
  • هيچ خبري موجود نيست

به مناسبت نيمه شعبان انجام مي شود

برگزاري جشن انتظار در دامغان

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان دامغان از برگزاري جشن انتظار با عنوان"او مي آيد" به مناسبت نيمه شعبان در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان سمنان، حجت الاسلام مصطفي تقوي شنبه 26 تير ماه در گفتگو با روابط عمومي افزود: ماه شعبان ماه پيغمبر خدا است و در اين ماه افراد و اعمال شعبه شعبه شده و کسي که کوچکترين کار نيکي انجام دهد بسيار پاداش مي گيرد.

وي تصريح کرد: در همين راستا اداره تبليغات اسلامي شهرستان دامغان در ايام شعبانيه به ويژه نيمه شعبان با همکاري هيئت هاي مذهبي و مساجد اقدام به برگزاري جشني در سالروز ولادت امام حسين(ع)، حضرت ابوالفضل(ع) و امام زين العابدين(ع) با حضور مداحان توانا و سخنرانان برجسته مي نمايند.

تقوي نصب بنر،پارچه نوشته و آذين بندي ميادين وخيابان هاي اصلي شهر را از ديگر برنامه هاي اداره تبليغات اسلامي دامغان در ايام شعبانيه ذکر کرد.

وي گفت: همچنين در نيمه شعبان جشن بزرگي با نام"او مي آيد" در مسجد حضرت موسي بن جعفر(ع) دامغان با برگزاري مسابقه مقاله نويسي و مسابقه فرهنگي از کتاب مکيال المکارم برگزار و به نفرات برتر جوائز نفيس اهداء مي شود.

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان دامغان با اشاره به وظايف ستاد مهدويت افزود: ستادهاي نيمه شعبان متشکل از تشکل هاي ديني و مذهبي، سپاه، پايگاه هاي مقاومت بسيج و متوليان فرهنگي است که در نيمه شعبان اقدام به برگزاري جشن، برپايي ايستگاه هاي صلواتي، اردوي جوانان، مسابقات فرهنگي، ورزشي و اهداء جوائز به افرادي که نامشان مهدي مي باشد .

يكشنبه 27 تير 1389 - 14:24
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری