سه‌شنبه 19 فروردين 1399 - 8:28
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

تشکيل جلسه پي گيري سامانه داده پردازي در بوشهر

با حضور مديرکل و مسئولين واحدهاي مرتبط، جلسه پي گيري سامانه داده پردازي و تحليل عملکرد مديريت تبليغات اسلامي استان در دفتر مدير کل تبليغات اسلامي بوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي بوشهر، در اين جلسه حجت الاسلام علي نعمت اللهي در سخناني بر لزوم تکميل هر چه سريع تر اين سامانه و استفاده از ظرفيتهاي آن تأکيد کرد.

مدير کل تبليغات اسلامي بوشهر با اشاره به ماهيت اين سامانه اظهار داشت: اين سامانه در دو بخش درون سازماني حاوي اطلاعات مديران و کارکنان ادارات تبليغات اسلامي استانها و برون سازماني شامل اطلاعاتي از بخشهاي فرهنگي و اجتماعي جامعه تهيه شده است و تکميل اين سامانه کمک شاياني به سنجش توانائي مديران و کارکنان نموده و با ارائه آمار و اطلاعات صحيح فضاي فرهنگي خوبي را براي پژوهشگران دستگاههاي فرهنگي و اجتماعي ترسيم مي کند.

در اين جلسه که چهارشنبه 23 تير 89 در دفتر مدير کل تبليغات اسلامي بوشهر برگزار شد، حجت الاسلام سيد يوسف مهديان ، مسئول امور ادارات و نمايندگي هاي تبليغات اسلامي اداره کل با ارائه گزارشي از روند تکميل اطلاعات سامانه اظهار اميدواري نمود کار جمع آوري اطلاعات و آمار مورد نياز در آينده اي نزديک به اتمام برسد.

شايان ذکر است سامانه داده پردازي و تحليل عملکرد مديريت تبليغات اسلامي استانهاي کشور توسط معاونت امور مجلس و استانهاي سازمان تبليغات اسلامي تهيه و براي درج اطلاعات مربوط به هر استان در اختيار ادارات تبليغات اسلامي کشور قرار داده شده است.

شنبه 26 تير 1389 - 9:38
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری