دوشنبه 5 اسفند 1398 - 22:57
پربازديدترين اخبار از استان
يزد
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري مراسم افتتاحيه کلاس‌هاي اوقات فراغت شهرستان طبس

مراسم افتتاحيه کلاسهاي طرح اوقات فراغت شهرستان طبس در مسجد حضرت نبي اکرم (ص) روستاي ملوند برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان يزد ، در اين مراسم حجت الاسلام محمود خادمي زاده روحاني مستقر روستاي ملوند گفت : اوقات فراغت تابستان يك فرصت بسيار خوب و با ارزش براي ارتقاء معنوي و ديني جوانان و نوجوانان است .

در ادامه کارشناس امور فرهنگي اداره تبليغات اسلامي شهرستان طبس به ارائه گزارشي از برگزاري کلاس اوقات فراغت در سال گذشته پرداخت و گفت : طرح اوقات فراغت شهرستان طبس در سه كلاس هسته فرهنگي ودوازده کلاس بوستان برگزار خواهد شد.

محمد حسين ميثاقي با اشاره به اينكه دشمنان تلاش مي‌كنند با سرگرم كردن جوانان به برنامه‌هاي كاذب، آنان را از اسلام وفرهنگ اصيل ايراني اسلامي دور كنند افزود : بايد با اجراي برنامه‌هاي فرهنگي مناسب، دسيسه‌هاي دشمنان را خنثي كرد.

وي درادامه سرمايه گذاري ديني براي نسل جوان و آينده ساز كشور را از مهم ترين برنامه هاي اداره تبليغات اسلامي عنوان كرد و اظهار داشت: با توجه به هجمه سنگين دشمنان در عصر ارتباطات، وظايف دستگاه هاي فرهنگي سنگين تر از گذشته شده كه بايد با اجراي خوب طرح ها و برنامه ها در راستاي جذب جوانان و نوجوانان زمينه شكوفايي و بالندگي آنها را فراهم كرد.

اين مراسم در تاريخ 15 تيرماه برگزار شد .

چهارشنبه 23 تير 1389 - 14:12
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری