دوشنبه 5 اسفند 1398 - 22:32
پربازديدترين اخبار از استان
يزد
  • هيچ خبري موجود نيست

طلاب و روحانيان بسيجي استان يزد گردهم آمدند

به مناسبت فرارسيدن سالروز شهادت آيت الله صدوقي گردهمايي طلاب و روحانيان بسيجي استان يزد شب گذشته در محل اداره کل تبليغات اسلامي اين استان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان يزد ، در اين گردهمايي مدير کل تبليغات اسلامي استان يزد با تبريک اعياد ماه پربرکت رجب و گرامي داشت سالگرد شهادت چهارمين شهيد محراب آيت الله صدوقي گفت : همانگونه که در دين اسلام ارزشهاي اسلامي مورد توجه است بر پاسداري از اين ارزشها نيز تأکيد شده است .

حجت الاسلام سيد محمدشريف حسيني کوهستاني بر مرزباني و مرزداري از اين ارزشها تأکيد کرد و افزود : علماي اسلام بودند که در پاسداري مرزها همت گماشتند وشهيد محراب آيت الله صدوقي از جمله آنان بود .

وي يادآورشد : شهيد صدوقي با حضور در صحنه هاي انقلاب بويژه دفاع مقدس و اطاعت از امام راحل (ره) مرزبان کشور اسلاميمان بود و امروز وظيفه ما ادامه راه شهيداني چون شهيد صدوقي است .

مدير کل تبليغات اسلامي استان يزد تصريح کرد : علماء و روحانيون پاسدار و مرزبان عقايد ، فکر و انديشه ديني مردم و ارزشهاي اصيل بوده و هستند .

وي با اشاره به مبارزات روحانيت در طول تاريخ گفت : وقتي به تاريخ پرافتخار روحانيت مراجعه مي کنيم همه اوراق آن زرين ، عزت آفرين و درخشان است .

حسيني کوهستاني پاسداري و حفاظت از دين را از وظايف روحانيت دانست و افزود : دشمنان اسلام و نظام اسلامي که در جنگ سخت راه به جايي نبرده اند با جنگ نرم درصدد ايجاد القائات وشبهات در جامعه بويژه در بين نسل جوان هستند و روحانيت بايد نسبت به مسائل روز آگاه و پاسخگوي آن باشند .

وي در پايان با اشاره به بيانات اخير مقام معظم رهبري و اينکه وحدت عامل و رمز پيروزي انقلاب اسلامي بود بر تقويت وحدت در جامعه تأکيد کرد و يادآور شد : اين وحدت بايد حول محور ولايت فقيه باشد .

در اين گردهمايي مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه الغدير يزد نيز از شهيد محراب آيت الله صدوقي بعنوان يار صديق امام (ره) يادکرد و اظهارداشت : شهيد صدوقي از صلابت ، قدرت ، شجاعت و فهم و درک دقيق برخوردار بود و خدمات ايشان در کشور بر کسي پوشيده نيست .

حجت الاسلام عباس سبحانيان با اشاره به برجستگي هاي شهيد صدوقي و حضور ايشان در عرصه هاي مبارزه و جهاد افزود : آن پير پارسا و فقيه فرزانه داراي بصيرت و تيز بيني بود و هرکجا قدم مي گذاريم آثار شهيد صدوقي مشهود است .

وي يادآورشد : آبرو و عظمت امروز ما به برکت خون هاي پاک و مطهر شهيداني چون شهيد محراب آيت الله صدوقي است .

دوشنبه 14 تير 1389 - 11:17
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری