پنجشنبه 21 آذر 1398 - 14:6
پربازديدترين اخبار از استان
يزد
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري ششمين تور عکاسي حوزه هنري استان يزد

ششمين اردو از اردوهاي عکاسي اتاق عکس حوزه هنري استان يزد در سال 89 با شرکت اعضاء اين اتاق در ‏شهرستان بافق يزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان يزد به نقل از حوزه هنري اين استان ، اعضا حاضر در اين سفر يک روزه با حضور در مناطق صادق آباد، شادکام ،قلعه باقرآباد، قطرم،مسجد جامع و امامزاده عبدالله بافق نحوه زندگي اهالي ساکن، نوع پوشش گياهي و طبيعت بکر منطقه را به تصوير درآوردند.

مدير آموزش حوزه هنري استان يزد با اشاره به اينکه استقبال علاقمندان از اين اردوها نشان از اين دارد که سازماندهي جدي تر اين تورها مي تواند به پر شدن ‏خلاء آموزش عملي عکاسي براي آماتورها کمک شايان توجهي داشته باشد افزود: حضور عکاسان با تجربه در اين تورها فرصتي را براي علاقمندان بخصوص عکاسان آماتور بوجود آورده است تا بتوانند در فضايي گروهي به تبادل اطلاعات و تجربه پرداخته و با همراهي آنها به آموزش عملي وکسب تجربه هاي جديد بپردازند.

برگزاري جلسات نقد آثار و نيز ارائه آثارمنتخب بصورت نمايشگاهي و آنلاين از ديگر برنامه هاي اتاق عکس حوزه هنري استان يزد مي باشد.

حوزه هنري استان تشکر وقدرداني ويژه خود را از فرمانداري محترم بافق به واسطه همراهي و همکاري بيش از پيش با اين گروه را اعلام داشته و موفقيت و بهرزوي هر چه بيشتر فرماندار و کارکنان اين اداره را آرزومند است.

يكشنبه 13 تير 1389 - 8:27
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری