جمعه 24 مرداد 1399 - 19:3
پربازديدترين اخبار از استان
گلستان
  • هيچ خبري موجود نيست

بازديد استاندار گلستان از معتكفين گرگان

استاندار گلستان 7 تير از معتكفين خواهر مسجد جامع گلشن گرگان ديدار كرد و گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي گلستان ، استاندار گلستان گفت : راه سعادت ما ادامه دادن مسير شهدا و حفظ ولايت است و خون شهدا است که کشور را حفظ کرده و لازمه ادامه اين فضا، تبعيت از ولايت فقيه است و بايد چشم ما به مقام معظم رهبري باشد.

جواد قناعت افزود: يکي از وظايف ما حفظ حريم ولايت است و دشمن درصدد است که به اين حريم جسارت کند.

وي تصريح کرد: دشمن اکنون بر روي مسائل داخلي کشور متمرکز شده و اين روزها عجيب کمين کرده که به جايگاه ولايت لطمه بزند.

قناعت با اشاره به ضرورت تبعيت از ولايت ادامه داد: حتي برخي از انقلابيون که در زندان هاي ستم شاهي شکنجه شدند، پس از پيروزي انقلاب از خط ولايت فاصله گرفتند و سقوط کردند.

استاندار گلستان در همين زمينه يادآور شد: به برکت هشت سال دفاع مقدس امروز دشمن جرات حمله نظامي به کشورمان را ندارد و اگر قرار باشد که به جايگاه رهبري لطمه بزند از طريق نظامي نيست بلکه توسط برخي افراد آلوده و استحاله شده است.

قناعت با اشاره به اينکه فضاي کنوني کشور شباهت به دوران حضرت علي (ع) دارد يادآور شد: تشخيص فضا براي برخي خواص راحت نيست و برخي خواص در اين زمينه سقوط کردند.

وي ادامه داد: اگر کسي حرفي زد بايد پيشينه او را ديد که آيا حرف هاي او به امام نزديک است يا به آمريکا و شاخص براي ما امام و الان مقام معظم رهبري است.

استاندار گلستان در بخش ديگري از سخنان خود خطاب به معتکفان افزود: سعي کنيد فضاي معنوي دوران اعتکاف را حفظ و تداوم دهيد و اين فضاي معنوي را به بيرون منتقل کنيد که يکي از راههاي آن از طريق حفظ حجاب است.

چهارشنبه 9 تير 1389 - 18:3
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری