شنبه 23 آذر 1398 - 22:3
پربازديدترين اخبار از استان
سمنان
  • هيچ خبري موجود نيست

به همت اداره تبليغات اسلامي

شهرستان مهديشهر در سالروز وفات حضرت زينب کبري غرق در عزا و ماتم شد

به مناسبت سالروز وفات حضرت زينب(س) مراسم سوگواري و عزاداري با همت اداره تبليغات اسلامي در سطح مساجد شهرستان مهديشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان سمنان، دوشنبه هفتم تير با فرا رسيدن سالروز وفات قهرمان کربلا حضرت زينب(س) شهرستان مهديشهر غرق در ماتم شد و مراسم سوگواري و عزاداري آن حضرت با حضور اقشار مختلف مردم در سطح مساجد و تکاياي برگزار شد.

حجت الاسلام غلام رضا زاهدي رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان مهديشهر در جمع معتکفان مسجد پامنار دامغان به مناسبت سالروز وفات آن بانوي بزرگوار اظهار داشت: حضرت زينب(س) تربيت شده خاندان وحي بود و از اخلاق محمدي و کردار حيدري و صبر و شکيبايي فاطمي درس ها گرفت و بدان عمل کرد.

وي افزود: حضرت زينب(س) در شب يازدهم محرم نماز شبش ترک نشد و نماز شب را نشسته بجا آورد و در شب عاشورا در کنار برادرش امام حسين(ع) و ساير عزيزان از شب تا صبح به عبادت و قرآن و دعا مشغول بود.

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان مهديشهر در پايان خطاب به معتکفين گفت: اين سعادت به شما روي آورده که سه روز از ماديات فاصله گرفته و در اين فضاي معنوي مشغول نيايش و راز و نياز با پروردگار باشيد.

چهارشنبه 9 تير 1389 - 10:55
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری