يكشنبه 22 تير 1399 - 23:2
پربازديدترين اخبار از استان
مركزي
  • هيچ خبري موجود نيست

نخستين گردهمائي روحانيون مستقر و طرح هجرت شهرستان خنداب برگزار شد

با حضور مدير کل تبليغات اسلامي استان مرکزي،مسئول دارالقرآن الکريم اين اداره کل،فرماندار شهرستان خنداب و سرپرست نمايندگي فرهنگي تبليغي اين شهرستان نخستين گردهمائي روحانيون مستقر و طرح هجرت در سالن جلسات اين نمايندگي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي،حجت الاسلام احمد رضائيان مدير کل تبليغات اسلامي استان مرکزي در اين گردهمائي گفت:آفرينش انسان،نزول قرآن و مبعوث نمودن پيامبران الهي بر روي اين کره خاکي از سوي خداوند متعال همگي داراي اهدافي بوده است.

وي افزود:روحانيون مستقر و طرح هجرت بايد در اهداف خود براي رسيدن به اخلاق نيکو مواظب عمل خويش باشند و در زندگي خود کمتر از ديگران توقع داشته باشند.

وي با اشاره به اينکه روحانيون در روستاها بايد با هدف کمک به مردم به تبليغ بپردازند اظهار داشت: روحانيون مستقر در روستاها بايد به عيادت مريضان بروند و در کنار فقرا باشند و با اخلاق و برخورد مناسب خود بتوانند جوانان را براي امور فرهنگي و قرآني جذب نمايند.

رضائيان با اشاره به پيشرفت خوب امور فرهنگي و قرآني در شهرستان خنداب تصريح کرد:اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي آمادگي دارد در همه زمينه ها کمک بيشتري به اين شهرستان داشته باشد و به روستا هاي درخواست کننده براي روحاني و استقرار آنها روحانيون مجرب و خوب را اعزام نمايد.

حجت الاسلام محمد رضا شفيعي پور مسئول دارالقرآن الکريم اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي در ادامه اين گردهمائي گزارشي از فعاليت هاي قرآني در روستاها ارائه نمود و از مربيان و مديران خانه هاي قرآن روستائي که در امور دوره هاي آموزشي قرآن در روستاها تلاش نمودند تشکر و قدرداني کرد.

آل ياسين فرماندار شهرستان خنداب در ادامه اين گردهمائي از وضعيت فرهنگي خنداب و فعاليت هاي انجام شده در اين خصوص مطالبي ارائه کرد که مقرر شد از سوي اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي پيگيري شود.

گفتني است، اين گردهمائي در روز دوشنبه 31 خرداد 89 در سالن جلسات نمايندگي فرهنگي تبليغي شهرستان خنداب برگزار شد.

چهارشنبه 9 تير 1389 - 9:35
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری