دوشنبه 18 فروردين 1399 - 13:37
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

«سه‌شنبه‌هاي دوست‌داشتني» كتاب شد

مجموعه‌اي از آثار شاگردان «محمدرضا سرشار» با مضامين عرفاني، دفاع مقدس، اجتماعي و عاشقانه از سوي انتشارات سوره‌مهر وابسته‌ به‌سازمان تبليغات‌اسلامي، منتشر مي شود.

به‌گزارش روابط عمومي سازمان ‌تبليغات‌اسلامي،اين مجموعه به داستان‌هاي عارفانه، عاشقانه، دفاع مقدسي و اجتماعي شاگردان سرشار اختصاص دارد كه در سر كلاس درس ارائه شده است و با انتخاب اين نويسنده در قالب «سه‌شنبه‌هاي دوست‌داشتني» منتشر مي‌شود.

اين مجموعه شامل داستان‌هايي است كه سه‌شنبه هر هفته و در طول چند سال اخير، شاگردان سرشار در كلاس داستان‌نويسي حوزه‌هنري عرضه مي‌كردند.

«گربه‌اي كه مي‌خواست خانگي شود» داستاني خارجي است كه به كوشش سرشار بازنويسي و براي نخستين‌بار در سال 76 منتشر شده است و اكنون مراحل تجديد‌چاپ را سپري مي‌كند.

همچنين، «دوستي پردردسر» ترجمه‌اي است كه به قلم سرشار بازنويسي شده است و مجموعه گزينش‌شده‌اي از داستان‌هاي ترجمه شده را به خود اختصاص داده كه براي گروه سني نوجوان نوشته شده است.

در اين كتاب نزديك به 10 داستان از نويسندگان مختلف به نگارش درآمده است كه اغلب آنان از زبان روسي به فارسي ترجمه و به كوشش سرشار بازنويسي شده‌اند.

گفتني‌است، كتاب «دوستي پردردسر» در قطع وزيري كوتاه، «سه‌شنبه‌هاي دوست‌داشتني» در قطع رقعي و «گربه‌اي كه مي‌خواست خانگي شود» نيز در قطع پالتويي، به‌زودي از سوي انتشارات سوره‌مهر وابسته به‌سازمان تبليغات‌اسلامي، منتشر و روانه بازار نشر كتاب مي‌شود.

چهارشنبه 9 تير 1389 - 8:24
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری