سه‌شنبه 6 اسفند 1398 - 5:39
پربازديدترين اخبار از استان
كردستان
  • هيچ خبري موجود نيست

هدف تبليغات اسلامي سقز حرکت در مسير تعالي و ارشاد جامعه است

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سقز گفت: سازمان تبليغات اسلامي در مسير تعالي و ارشاد جامعه حرکت مي‌کند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي کردستان، حجت‌الاسلام محمد وحيدي يکم تيرماه با بيان اين خبر اظهار داشت: اين سازمان در چارچوب قانون و در راستاي بالا بردن اعتقادات ديني و ترويج فرهنگ قرآني در سطح جامعه تلاش مي‌کند.

وي به يکم تيره ماه سالروز تاسيس سازمان تبليغات و برنامه‌هاي تصويبي در سطح استان اشاره کرد و گفت: اداره تبليغات اسلامي سقز برنامه‌هاي تصويبي در اين اداره را با محوريت خود مردم انجام مي‌دهد.

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سقز اذعان داشت: مسوولان هسته‌هاي فرهنگي و بوستان‌هاي معرفت، سفيران و رابطان انتقال مفاهيم و آموزهاي معارف اسلامي و ارزش‌هاي نظام مقدس اسلامي در ميان نسل جوان هستند و تعامل آنان با يگديگر در اجراي غني‌سازي اوقاعت فراعت ضروري است.

حجت الاسلام وحيدي با بيان اينکه مسوولان و نهادهاي فرهنگي بايد از اوقاعت فراغت به عنوان فرصتي براي تربيت ديني جوانان استفاده کنند، خاطر نشان کرد: بايد با بيان صحيح احکام و دستورات اسلام و نعمات بي‌شماري که دين اسلام براي بشريت دارد براي آشنايي و بهتر شناختن تمامي آحاد جامعه با جنگ نرم دشمنان در کشور و همچنين بالا بردن سطح آگاهي مردم گام بردارند و برنامه متنوعي در اين ر استا برگزار کنند.

وي به اجرايي شدن طرح تابستان اوقاعت فراغت وزمان برگزاري اين طرح و پايگاه‌هاي فعال در شهرستان سقز اشاره کرد وادامه داد: اوقاعت فراغت تابستاني امسال از يکم تيره ماه جاري شروع خواهد شد و 22 بوستان معرفت شش هسته فرهنگي از پايگاه‌هاي فعال اين طر ح در سطح شهرستان هستند.

وي در پايان توجه جدي به قشر جوان و برنامه‌ريزي براي غني‌سازي اوقات فراغت آنها توسط دستگاه‌هاي فرهنگي را ضروري دانست و بر تلاش در اين مسير توسط مسوولان تاکيد کرد.

يكشنبه 6 تير 1389 - 10:9
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری