سه‌شنبه 6 اسفند 1398 - 5:41
پربازديدترين اخبار از استان
آذربايجان غربي
  • هيچ خبري موجود نيست

تبليغ ديني در آذربايجان غربي نيازمند استفاده از ابزارهاي نوين است

مديركل تبليغات اسلامي آذربايجان غربي گفت: تبليغ دين در آذربايجان غربي نيازمند به‌كارگيري و استفاده از فن آوري و ابزارهاي نوين است.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي آذربايجان غربي، حجت الاسلام سيد محمد فخري  يكم تيرماه سالجاري در مراسم گراميداشت سالروز تاسيس سازمان تبليغات اسلامي در جمع كاركنان و پرسنل اين اداره كل، بيان داشت: شيوه هاي تبليغ با توجه به زمان و مكان و جريات هر دوره متفاوت است.

وي با اشاره به اينكه در زمانهاي گذشته به ويژه در دوره رسالت پيامبر اكرم(ص)، تبليغ به شكل چهره به چهره و رو در رو با مخاطب انجام مي گرفت، بيان داشت: اما در دوره كنوني با وجود تمامي امكانات سخت و نرم افزاري نحوه تبليغ ديني با توجه به مقتضيات زماني تغيير يافته است.

مدير كل تبليغات اسلامي آذربايجان غربي اظهار داشت: با توجه به جايگاه اساسي و تاثيرگذاري تبليغ، حضرت امام خميني(ره) در سال 1360 دستور تاسيس سازمان تبليغات اسلامي را صادر كرده تا اين سازمان با در نظر گرفتن نيازهاي روز جامعه و براي مقابله با تهاجمات فرهنگي و ضد ديني دشمنان، جبهه تبليغي مجهز به امكانات جديد را پايه ريزي كند.

حجت الاسلام فخري در ادامه ضمن تشريح وظائف همكاران اداره كل تبليغات اسلامي در حوزه هاي كاري، با اشاره به اساسنامه سازمان تبليغات اسلامي كشور، رسالت ديني محوله به اين سازمان را مهم ارزيابي كرد و خواستار توجه ويژه كاركنان به اين مقوله حساس شد.

حجت الاسلام حسن دوستي سرپرست معاونت فرهنگي اداره كل تبليغات اسلامي آذربايجان غربي نيز در ادامه اين مراسم با اشاره به نام گذاري امسال بعنوان همت و كار مضاعف از سوي مقام معظم رهبري، از همكاران و پرسنل اداره كل خواست، همت و كار مضاعف خود را از نظر كيفي و كمي افزايش دهند و نسبت به انجام امور محوله در حوزه ماموريتهاي خود مجدانه تلاش كنند.

يكشنبه 6 تير 1389 - 8:41
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری