سه‌شنبه 8 بهمن 1398 - 11:1
پربازديدترين اخبار از استان
سمنان
  • هيچ خبري موجود نيست

اولين نشست مربيان و مجريان طرح اوقات فراغت دامغان برگزار شد

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان دامغان در نشستي با دست اندرکاران طرح اوقات فراغت گفت: مساجد به عنوان بهترين مکان براي انجام فعاليت هاي فرهنگي به حساب مي آيند .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان سمنان، حجت الاسلام مصطفي تقوي روز گذشته 31 خرداد درآستانه فرا رسيدن تابستان و اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در اين نشست افزود: در اين برهه حساس سياسي که دشمنان درصدد ربودن جوانان و نوجوانان هستند بايد با برگزاري کلاس هاي مفيد و ارزنده، زمينه جذب جوانان به مساجد را فراهم کرد.

وي تصريح کرد: امام جماعت در هر مسجد عاملي مهم در پيشرفت و ترقي مسجد به شمار مي‌رود و چنانچه داراي شرايط لازم باشد، تأثيري بسزا در تحولات مثبت در جوانان و در نتيجه گرايش آنان به مساجد خواهد داشت.

تقوي اظهار داشت: امام جماعت ضرورت دارد كه در كليه‌ي كار‌هاي مربوط به مسجد نظم و انضباط را مراعات كند، به موقع به مسجد بيايد، نماز را اقامه كند و اوقات سخنراني و ارشاد مردم را تنظيم و با توجه به حال حضار مطالب خود را بيان كند و از ذكر مطالب اضافي و اطاله‌ي كلام خودداري کند.

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان دامغان گفت: ايجاد فضاي مناسب، فراهم کردن امکانات فرهنگي، نظافت و ايجاد نظم و آرامش در فضاي مسجد از مهمترين عوامل جذب جوانان و نوجوانان به اين مکان مقدس است.

وي در بخش ديگري با تاکيد بر غني کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان تصريح کرد: اداره تبليغات اسلامي شهرستان دامغان براي اين ايام 25 کلاس در قالب بوستان معرفت و هسته هاي فرهنگي جوان برنامه ريزي کرده است.

تقوي آغاز کلاس ها را از اول تيرماه به مدت 40 روز عنوان کرد.

چهارشنبه 2 تير 1389 - 11:52
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری