جمعه 2 اسفند 1398 - 22:54
پربازديدترين اخبار از استان
گيلان
  • هيچ خبري موجود نيست

امام جماعت شهرک ايثارگران منجيل شهرستان رودبار معرفي شد

امام جماعت شهرک ايثارگران منجيل با حضور فرماندار ، رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان رودبار ، روحانيون و جمعي از مسئولين شهرستان و اقشار مختلف مردم همزمان با اقامه نماز جماعت مغرب و عشا در روز سه شنبه 25 خرداد در مسجد امام حسين (ع) شهرک ايثارگران منجيل معرفي شد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي گيلان ، فرماندار شهرستان رودبار در  اين مراسم گفت: امروز در هر محله و روستا حضور روحاني به عنوان يك ضرورت احساس مي‌شود و از مهمترين اين ضروريات برپائي نماز جماعت در مسجد ، رسيدگي و كمك به رفع مشكلات روستا ، پاسخ به سئوالات شرعي و شبهات جوانان ، آگاه نمودن مردم نسبت به مسائل روز دنيا و شناسائي آسيبهاي ديني و رفع آن و برگزاري برنامه هاي ديني و فرهنگي مي باشد .

وي در ادامه از مردم وكليه عزيزان تقاضا نمود تا با همدلي و همفكري ، با روحاني مسجد همكاري نزديك داشته و برنامه ها را با همكاري و مساعدت هم انجام دهند.

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان رودبار نيز با اشاره به فضائل ماه رجب افزود : ماه رجب علاوه بر اعياد بزرگي همچون مولود کعبه و عيد مبعث آثار معنوي بسيار زيادي برآن مترتب است که بايد به گونه اي از اين ماه استفاده شود تا آمادگي درک ماه مبارک رمضان را داشته باشيم .

حجت الاسلام صادق دوستار با اشاره به نقش و جايگاه روحانيت گفت : روحانيت سکانداران و استوانه هاي مکتب تشيع هستند و از طرفي مردم خصوصاً جوانان روحانيت را محرم اسرار خود مي دانند به همين منظور تا کنون دشمنان نتوانسته اند اين جايگاه را از بين ببرند گرچه تلاش مذبوحانه خود را ادامه مي دهند .

ايشان در پايان حجت الاسلام آقاي ابوطالب رمضان زاد را به عنوان روحاني مستقر مسجد امام حسين (ع) شهرک منجيل معرفي و خواستار همکاري دستگاه‌ها خصوصا مردم و جوانان شهرک با ايشان شدند .

چهارشنبه 2 تير 1389 - 8:33
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری