پنجشنبه 23 مرداد 1399 - 7:7
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

جلسه هفتگي اداره تبليغات اسلامي چالوس برگزار شد

جلسه هفتگي اداره تبليغات اسلامي چالوس با حضور سرپرست و پرسنل اداره تبليغات اسلامي چالوس با موضوع برنامه هاي ماه رجب برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران، حجت الاسلام علي اسفندياري سرپرست اداره تبليغات اسلامي چالوس راجع به ماه مبارک رجب و فرا رسيدن ولادت امام محمد باقر (ع) گفت : امام باقر (ع) شکافنده علوم است و دانشگاه اسلامي و پايه ريزي علم و مذهب شيعه از دوران امام باقر (ع) است .

وي در ادامه به حديثي از امام باقر (ع) اشاره کرد و افزود : آن امام همام دوستداران اين خاندان را 3 دسته مي داند ، کساني که از طريق اهل بيت (ع)ارتزاق مي کنند ، کساني که ثابت قدم نيستند و با کوچکترين حادثه اي از اهل بيت (ع) دست مي کشند و کساني که هرچه سختي مي کشند بهتر مي شوند .

اسفندياري در ادامه تصريح کرد : از اين 3 دسته فقط گروه سوم مقبول اهل بيت (ع) هستند و افرادي هستند که به گفته امام باقر (ع) محبت آنها عميق و قلبي است و مثل زر هستند که هر چه در آب و آتش قرار مي گيرند و چکش مي خورند با جلاتر مي شوند و به راحتي شکسته نمي شوند .

گفتني است ، اين جلسه روز گذشته 24 خرداد 89 در اداره تبليغات اسلامي چالوس با حضور پرسنل اين اداره با موضوع بررسي مناسبتهاي ماه مبارک رجب برگزار شد .

پنجشنبه 27 خرداد 1389 - 12:46
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری