پنجشنبه 23 مرداد 1399 - 6:53
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

ستاد احياي امر به معروف و نهي از منکر در بهشهر برگزار شد

به همت اداره تبليغات اسلامي بهشهر بعنوان مسئول کميته تشکل هاي مردمي ستاد احياي امر به معروف و نهي از منکر بهشهر اين ستاد در دفتر امام جمعه بهشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران، آيت الله سيد صابر جباري امام جمعه بهشهر و نماينده مردم مازندران در خبرگان رهبري در اين جلسه گفت: فريضه امر به معروف و نهي از منکر را باعث احياي واجبات دين اسلام است.

وي با بيان اينکه امر به معروف و نهي از منکر نبايد هيچگاه در جامعه اسلامي مورد غفلت قرار گيرد افزود: احياي معروفها را بايد اول از خودمان و در ادارات و سازمانها شروع کنيم و پس از آن به جامعه تعميم دهيم.

حجت الاسلام سيد محمد بابايي سرپرست اداره تبليغات اسلامي بهشهر نيز در اين جلسه تصريح کرد: اين اداره با بنامه ريزي مناسب تمام توان خود را براي احياي امر به معروف و نهي از منکر بکار خواهد بست.

وي همچنين از رشوه و اختلاس، بدحجابي و بدلباسي، اسراف و تبذير، سوءاستفاده از امکانات دولتي، نداشتن ارتباط با مديران و کارمندان دون پايه و توجه نکردن مديران به مشکلات و معضلات کارمندان را به عنوان برخي منکرات در ادارات نام برد که بايد مورد توجه بيشتر قرار گيرد.

گفتني است، اين جلسه عصر يکشنبه 23 خرداد ماه در دفتر امام جمعه بهشهر برگزار شد.

چهارشنبه 26 خرداد 1389 - 9:50
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری