شنبه 23 آذر 1398 - 23:19
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

دومين جسه ستاد شئون فرهنگي با موضوع اعتکاف برگزار شد

دومين جلسه ستاد شئون فرهنگي شهرستان چالوس با حضور کليه مسئولين دستگاهها و نهادهاي مجري با موضوع مراسم معنوي اعتکاف در اداره تبليغات اسلامي چالوس برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، در اين جلسه که با حضور مسئولين شهرستاني برگزار شد ، در خصوص پيگيري مصوبات جلسه گذشته مسائلي مطرح شد و به تلاش با جديت در برگزاري هرچه بهتر اين مراسم و فراهم آوردن امکانات رفاهي معتکفين در فصل گرما ، اشاره شد .

حجت الاسلام علي راشدي نوري امام جمعه شهرستان چالوس در اين جلسه گفت : خوشبختانه در چند سال اخير فضاي معنوي کشور خصوصاً جوانان و روي آوردن به مسائل معنوي و ديني رويکرد تازه اي يافته و در مراسم معنوي اعتکاف نيز ما هر ساله شاهد استقبال بي نظير و باشکوه و بيشتر جوانان هستيم .

وي در ادامه افزود : با توجه به اينکه اين مراسم در فصل گرما برگزار مي شود ، همه دستگاههاي مجري اين برنامه معنوي موظفند از همه لحاظ در خصوص تأمين مکان استراحت مناسب ، تهيه غذاي مقوي و بهداشتي ، اجراي برنامه هاي متنوع فرهنگي و ديني و ... تلاش دوچنداني را انجام دهند .

گفتني است ، در اين جلسه که روز پنجشنبه 20 خرداد ماه 89 در اين اداره برگزار شد در مورد موضوعاتي از قبيل ، تأمين مکان و غذاي مناسب معتکفين ، مسائل حفاظتي و امنيتي مکانهاي برگزاري ، اجراي برنامه هاي فرهنگي متنوع و ... پرداخته شد .

يكشنبه 23 خرداد 1389 - 20:37
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری