شنبه 23 آذر 1398 - 21:26
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

دوازدهمين جلسه ستاد ساماندهي شئون فرهنگي ساري برگزار شد

با هدف برنامه ريزي فرهنگي جهت دومناسبت مهم اعتکاف و جشن ولادت حضرت علي (ع) ، دوازدهمين جلسه ستاد ساماندهي شئونات مذهبي به ميزباني اداره تبليغات اسلامي ساري برگزار شد

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران، در اين جلسه ابتدا حجت الاسلام حمزه علي صادقي رييس اداره تبليغات اسلامي ساري در سخناني ضمن خيرمقدم به حضار پيرامون اهميت مسئله اعتکاف اظهار داشت: اعتکاف يک سنت حسنه و عمل عبادي است که بوسيله پيامبر اکرم (ص) و ائمه اطهار اجرا مي شد و به برکت نظام جمهوري اسلامي در ايران احياء شد.

وي در ادامه افزود: اعتکاف معجون تمام عبادات است و هم شخص معتکف و هم مجريان و دست اندرکاران و برگزارکنندگان اعتکاف ازحظ و بهره الهي بر خوردار خواهند شد.

حجت الاسلام صادقي به شبيخون فرهنگي دشمن اشاره کرد و گفت: بفرموده مقام معظم رهبري کار از شبيخون هم گذشته و زمان قتل عام فرهنگي است بايد بستر و زمينه را براي حضور بيشتر جوانان در اينگونه مراسم فراهم نماييم.

در ادامه عليرضا زرقاني رييس اداره فرهنگي و تبليغ اداره کل تبليغات اسلامي مازندران در بياناتي پيرامون اعتکاف گفت: بحمد الله استان مازندران از استانهاي مستعد ديني و مذهبي است و در سال گذشته مراسم اعتکاف در بيش از 180مسجد برگزارشد و نسبت به سالهاي گذشته افزايش 15درصدي را شاهد بوديم

در خاتمه اعضاي حاضر در جلسه و عضو ستاد شئونات مذهبي راهکارها و برنامه هاي اجرايي دستگاههاي متبوع را ارائه دادند

گفتني است، اين نشست صبح روز پنجشنبه 20خرداد 89در ساري برگزار شد.

يكشنبه 23 خرداد 1389 - 14:5
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری