شنبه 23 آذر 1398 - 22:47
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

سومين جلسه ماهانه مربيان قرآني در کياکلا برگزار شد

سرپرست نمايندگي تبليغات اسلامي کياکلا ، در نشست ماهانه مربيان قرآني که در سالن کنفرانس نمايندگي اين شهر برگزار شد ، گفت :مراکز قرآني با برنامه ريزي صحيح آموزش قرآن را فراگير کنند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران،حجت الاسلام قاسم روحاني فرد گفت : تمام مراکز قرآني موظف به رعايت اصول و قواعد آموزش قرآن کريم بوده و بايد طبق دستورالعمل سازمان تبليغات اسلامي عمل کنند.

سرپرست نمايندگي تبليغات اسلامي کياکلا با اشاره به فعاليت و تلاش قرآن آموزان در سطوح مختلف افزود : قرآن سرچشمه پاکي هاست و اين پاکي ها بايد از زمان کودکي به وجود فرزندان انتقال يابد تا اينکه در آينده با مشکل روبرو نشويم.

وي تصريح کرد : ضرورت فراگيري صحيح قرآن از مقطع روخواني آغاز و پس از آن ، روانخواني ، تجويد و فصيح خواني توأم با آشنايي فرهنگ و مفاهيم قرآني تحکيم مي يابد.مربيان قرآني بايد با ابداع شيوه هاي تازه و با استفاده از بهترين شيوه هاي ممکن ، بستر را براي فراگيري بهتر قرآن توسط قرآن آموزان مهيا کنند.

اين مسئول فرهنگي بيان داشت : در اين رابطه مربيان قرآني بايد هم گام و هم سو و با جديت و توکل بر خدا در پيشبرد اهداف قرآني و وظايف محوله بر آن اهتمام ورزند.

گفتني است ، اين نشست روز سه شنبه 18خردادماه برگزار شد.

يكشنبه 23 خرداد 1389 - 10:43
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری