سه‌شنبه 8 بهمن 1398 - 12:5
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

اولين جلسه ستاد طرح دريا و جنگل تبليغات اسلامي ساري برگزار شد

با هدف برنامه ريزي بهتر جهت هرچه باشکوهتر برگزاري فعاليتهاي فرهنگي ، اولين جلسه ستاد طرح دريا و جنگل اداره تبليغات اسلامي ساري برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، در اين جلسه ابتدا حجت الاسلام حمزه علي صادقي رييس اداره تبليغات اسلامي ساري در سخناني پيرامون اهميت توجه به نعمات خدادادي افزود:دريا مظهر قدرت خداست و بايد قدردان اين موهبت الهي باشيم و در جاي جاي اماکن تفرجگاهي خدا را در نظر بگيريد زيرا بفرموده امام راحل "عالم محضر خداست و در محضر خدا معصيت نکنيم.

وي در ادامه افزود:اولين و ابتدايي ترين گام در جلوه گري وجود خدا برگزاري و اقامه نماز است و صداي اذان بايد در فضاي طرح دريا طنين انداز شود و توجه به اقامه نماز و ترويج فعاليتهاي فرهنگي در سر لوحه کار قرار گيرد.

در ادامه حجت الاسلام حسين زارع در سخناني اظهار داشت: طرح دريا از ظرافت و حساسيتي خاصي برخوردار است زايرا ظرافتش تراکم قومها و عقايد و افکار و حساسيت آن انتقال برخي فرهنگها و سنتهاست.

در خاتمه مسئولين حاضر در جلسه از فرمانداري ، شهرداري ، بخشداري ، نيروي انتظامي ، ارشاد اسلامي و ميراث فرهنگي به ارائه نظرات و پيشنهادات خود پرداختند و مقرر شد فعاليتهاي تبليغي و فرهنگي با ايجاد نمايشگاههاي کتاب و صنايع دستي و مسابقات سرگرمي انجام شود.

گفتني است، اين جلسه صبح روز سه شنبه 18خرداد 89برگزار شد.

چهارشنبه 19 خرداد 1389 - 21:5
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری