سه‌شنبه 8 بهمن 1398 - 11:52
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

توسط نمايندگي تبليغات اسلامي کياکلا :

جشن ميلاد حضرت فاطمه زهرا در کياکلا برگزار شد

به مناسبت ايام ولادت دخت نبي مکرم اسلام (ص) حضرت فاطمه (س) ، مراسمي با حضور امام جمعه ، بخشدار ، سرپرست نمايندگي تبليغات اسلامي کياکلا ، مسئولين ادارات ، دانش آموزان قرآني و خانواده هاي آنها در کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان اين شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ،قاسم عزيز زاده گرجي گفت : درآيات قرآن آمده است ، اگر خدا را دوست داريد بايد مطيع باشيد و اطاعت کنيد ، اگر فاطمه سلام الله عليها را دوست داريد بايد از ايشان تبعيت کنيد.

مدير کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان استان مازندران افزود : امروز شما دختران و مادران بايد از فاطمه (س) پيروي کنيد ، مصداق همان شعر که اي زن به تو از فاطمه اينگونه خطاب است ، ارزنده ترين زينت زن حفظ حجاب است.اگر مي خواهند يک خانم عفيفه و پاک را بشناسند از حجابش او را مي شناسند.

وي خاطرنشان کرد : پيامبر اکرم (ص) هرگاه که قصد مسافرت مي کرد ، در راه رفتن و برگشت ، شترش را در جلوي درب خانه حضرت فاطمه (س) نگه مي داشت و به حضرت فاطمه(س) سلام مي داد و مي رفت ، حال ببينيد که مقام زن و جايگاه آن حضرت تا کجا بود که پيامبر(ص) به ايشان سلام مي کردند و مي رفتند.

گفتني است ، اين مراسم روز پنجشنبه 13 خرداد ماه برگزار شد.

سه‌شنبه 18 خرداد 1389 - 12:18
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری