يكشنبه 17 فروردين 1399 - 16:30
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

به همت اداره تبليغات اسلامي شهرستان آبيک:

سالگرد ارتحال امام و شهداي 15 خرداد در آبيک برگزار شد

به همت اداره تبليغات اسلامي شهرستان آبيک، سالگرد ارتحال امام (ره) و شهداي 15 خرداد روز جمعه، 14 خرداد در آبيک برگزار شد

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان قزوين، فرماندار آبيک در اين مراسم گفت:امام راحل داراي ويژگي هاي برجسته اي بودند که منجر به پيروزي انقلاب اسلامي شد.

هوشنگ اعلايي افزود:امروز بايد وصيت نامه الهي و سياسي امام خميني (ره) سر لو حه زندگي تمامي افراد جامعه باشد تا بتوانيم دستاورهاي انقلاب را حفظ کنيم.

با همت اداره تبليغات اسلامي شهرستان آبيک راهپيمايي حمايت از مردم مظلوم فلسطين و محکوم کردن جنايات اخير اسراييل به ناوگان آزادي و صلح و امنيت بعد از اقامه نماز جمعه در شهرستان آبيک از مصلي نماز جمعه به سمت خيابان طالقاني برگزار گرديد.

پس از اين مراسم شرکت کنندگان در مراسم در حمايت از مردم مظلوم فلسطين و محکوم کردن جنايات اخير اسراييل به ناوگان آزادي و صلح و امنيت در راهپيمايي شرکت کردند و از مصلي نماز جمعه به سمت خيابان طالقاني با دادن شعارهاي کوبنده اي نظير مرگ بر امريکا و مرگ بر اسراييل بار ديگر اعمال زشت آنان را محکوم کرده و حمايت بي دريغ خود را نسبت به مردم مظلوم غزه اعلام داشتند .

گفتني است،در پايان راهپيمايي با قرائت قطعنامه توسط رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان آبيک در شش بند با تکبير به پايان رسيد.

دوشنبه 17 خرداد 1389 - 22:39
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری