پنجشنبه 19 تير 1399 - 2:33
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

محفل انس با قرآن و عترت در روستاي شهرک بمرود برگزار شد

محفل انس با قرآن و عترت با حضور قاريان بين‌المللي قرآن كريم اعزامي از آستان قدس رضوي در روستاي شهرک بمرود حاجي آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت الاسلام احمد عليپور مسئول نمايندگي فرهنگي تبليغي زيرکوه با اعلام اين خبر گفت: اين نمايندگي هر ساله محافل نوراني انس با قران را برگزار مي کند.

وي اظهار داشت: محفل انس با قرآن و عترت سال جاري نيز مصادف با شب ارتحال حضرت امام (ره) با همکاري دفتر امام جمعه زيرکوه حجت الاسلام کريمي در مسجد اميرالمومنين (ع) بمرود برگزار شد.

وي هدف از اجراي اين برنامه را نهادينه كردن محفل «انس با قرآن و عترت» دانست و تصريح كرد: قرآن و عترت دو مؤلفه‌اي هستند که در جامعه بيشتر مهجور مانده و نياز به همكاري و برنامه‌ريزي از سوي مسئولان امر دارد، لذا نمايندگي فرهنگي تبليغي زيرکوه هرساله با دعوت از قاريان بين‌المللي در پي نهادينه كردن محفل انس با قرآن و عترت است.

حجت الاسلام کريمي امام جمعه زيرکوه با بيان اينکه از سوي آستان قدس در کنار مصلاي نماز جمعه ساختمان دارالقرآن احداث خواهد شد، اظهار اميدواري نمود اين جلسات تداوم يابد تا همگان از سرچشمه جوشان معارف قرآني سيراب شوند.

اين مراسم شنبه 15 خرداد برگزار شد.

دوشنبه 17 خرداد 1389 - 10:42
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری