دوشنبه 7 مهر 1399 - 5:24
پربازديدترين اخبار از استان
گلستان
  • هيچ خبري موجود نيست

ديدار رئيس تبليغات اسلامي علي آباد با جمعي از جوانان مينودشت

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان علي آباد كتول، ديروز با جمعي از جوانان شهرستان مينودشت در محل دفتر امام جمعه اين شهرستان ديدار و گفت و گو كرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي گلستان، حجت الاسلام سيد علي حسيني درجلسه اي كه با حضور جمعي از جوانان در محل دفتر امام جمعه شهرستان مينودشت برگزار شد، گفت: با عنايت به وصاياي حضرت امام (ره) و توصيه هاي مقام معظم رهبري بايد بستر مناسبي را در زمينه رشد فكري و انديشه اسلامي و آشنايي بيشتر اين عزيزان فراهم شود و اين مستلزم يك سري راه كار و برنامه ريزي دقيق در همه ابعاد است. وي در مراسم صبح ديروز در حضور 20 نفر از جوانان اين شهرستان با تأكيد بر فعاليت هاي فرهنگي و معنوي هيئات مذهبي جوان كه شور و حال و نشاط خاصي را به همراه دارد، خاطر نشان كرد: جوانان مومن ما بايد منافذ رسوخ عقايد پليد شيطاني و دشمنان دين را شناسايي كنند و با تشخيصي درست و تصميمي كارآمد، برنامه هاي ديني و احياء سنن مذهبي را با مسدود كردن منافذ، بهتر و زيباتر اجراء نمايند.

حسيني با اشاره به وجود پتانسيل هاي فرهنگي و ديني و توانمندي بالاي جوانان در روستاها، تصريح كرد: امروز شما جوانان بيشتر در معرض ديد و مورد توجه هستيد و دشمن مي خواهد از اين طريق به ايران اسلامي ضربه وارد كند، لذا آگاهي و بيداري شما بزرگواران مي تواند ترفندهاي آنان را نقش بر آب سازد.

دوشنبه 17 خرداد 1389 - 8:48
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری