جمعه 13 تير 1399 - 3:12
پربازديدترين اخبار از استان
كردستان
  • هيچ خبري موجود نيست

باحضور مديركل تبليغات اسلامي كردستان برگزار شد:

جلسه مجمع طلاب و فضلاي قروه‌اي مقيم حوزه علميه قم در مدرسه عالي دارالشفاء

با حضور مديركل تبليغات اسلامي كردستان جلسه مجمع طلاب و فضلاي قروه‌اي مقيم حوزه علميه قم در مدرسه عالي دارالشفاي قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي كردستان، در اين جلسه كه 12 خرداد ماه به منظور پاسداشت ولادت حضرت زهرا(س) برگزار شد، مديركل تبليغات اسلامي كردستان با تسليت رحلت امام(ره) و تبريك ولات باسعدت بانوي بزرگ اسلام حضرت فطمه زهرا(س) اظهارداشت: برگزاري اين مجمع گام موثري براي يادآوري مسئوليت حساس و عظيم طلاب و فضلاي كردستاني به خصوص بعداز سفر مقام معطم رهبري به كردستان است.

حجت‌الاسلام مسعود صفي ياري بيان داشت: طلاب قم مي‌توانند بيشترين تاثيرگذاري ار در عرصه فعاليت هاي فرهنگي و ديني داشته باشندو اين مهم نيازمند ايجاد اتاقي فكر در قم است تا با برگزاري جلسات هم انديشي طرحهاي فرهنگي براي كردستان تدوين و ارتباط طلاب با اداره كل بتليغات اسلامي كردستان محكم تر شود.

وي همچنين به تشريح دستاوردهاي سفر رهبري و فعاليت هاي صورت گرفته در استان اشاره كرد و گفت: بايد محورهاي سخنراني و فرمايشات مقام معظم رهبري در كردستان بررسي و عملياتي شود.

وي با بيان اينكه فرمايشات معظم له تنها با تكرار محقق نخواهد شد، افزود: بايد اين برنامه ها را به صورت جمعي تحليل و بررسي كرد و راهكارهاي عملياتي شدن آنها را مشخص نمود.

مديركل تبليغات اسلامي كردستان همچنين به فعاليت وهابيون در منطقه پرداخت و از طلبه‌ها و فضلاي قروه‌اي خواست با ورود به حوزه هاي تخصصي، تعامل و هم انديشي هرچه بهتر سازمان را در مقوله هاي آموزشي و پژوهشي براي مبارزه با اين موضوع ياري كنند.

يكشنبه 16 خرداد 1389 - 21:3
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری