دوشنبه 7 مهر 1399 - 7:18
پربازديدترين اخبار از استان
گلستان
  • هيچ خبري موجود نيست

بازديد دانشجويان گلستاني از روابط عمومي تبليغات اسلامي استان

دانشجويان دانشگاه علمي كاربردي گرگان به منظور آشنايي با تجربيات و شرح وظايف روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي گلستان از روابط عمومي اين اداره بازديد و سركشي كردند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي گلستان، محمدرضا بهرامي مدير روابط عمومي اين اداره كل در اين مراسم كه 16 خرداد در محل اين اداره كل برگزار شد گفت: تنوع كارهاي روابط عمومي و حساسيت اين مسووليت ايجاب مي كند كه عاملان و كارگزاران آن علاوه بر آگاهي از رموز حرفه خود با بسياري از رشته هاي علوم آشنا باشند.

وي ادامه داد: به همين علت سپردن كاري تا اين حد مهم و در عين حال سنگين به كساني كه در اين حرفه سررشته و تجربه كافي ندارند نه تنها صحيح نيست بلكه دور از شرط عقل است.

بهرامي افزود: كار آزمودگي ، پختگي و اطلاع رساني دقيق از مباني اين حرفه يكي از شرايط حتمي اشتغال در اين كار است .

مدير روابط عمومي اين اداره كل خاطر نشان كرد: اصلاح نگاه سنتي مديران دستگاه ها از روابط عمومي ، شفاف سازي مديران و بيرون رفتن روابط عمومي ها از نگاه تك بعدي ، يك طرفه و مثبت از مولفه هاي مهم در رشد و توسعه اين حوزه است.

عضو كارگزاران روابط عمومي ايران از تشكيل يا راه اندازي سازمان روابط عمومي كشور به طوري كه نماينده دستگاه ها در آن حضور فعال داشته باشند بعنوان راهبرد در حل اين مسئله اعلام كرد.

بهرامي در ادامه در مورد فرصتها و تهديدهاي اين حوزه سخنان مبسوطي را ارائه كرد و در پايان نيز به سوالات دانشجويان در اين زمينه پاسخ داد.

يكشنبه 16 خرداد 1389 - 12:58
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری