يكشنبه 17 فروردين 1399 - 18:41
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

شرکت 5 هزار آبيکي در جشن ميلاد کوثر

جشن ميلاد کوثر به همت اداره تبليغات اسلامي شهرستان آبيک و ستاد برگزاري مراسم ميلاد فاطمه زهرا (س) روز سه شنبه، 11 خرداد با حضور پنج هزار آبيکي در سالن ورزشي پيامبر اعظم (ص) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان قزوين،فرماندار آبيک در اين سخنران گفت: بانوان در عرصه هاي بين المللي نقش تاثيرگذار و انکارناپذيري دارند.

هوشنگ اعلايي افزود: بانوان جامعه ما با تاسي از حضرت زهرا (س) در صحنه هاي بين المللي افتخارآفرين هستند.

وي اظهار داشت:نقش و مقام مادر بودن جايگاهي است که هيچ کس در طول تاريخ نتوانسته است به خود اختصاص دهد مگر کساني که به سبره عملي حضرت زهرا (س) تمسک جسته اند.

فرماندار آبيک با بيان اين که زنان مسلمان ايران اسلامي بايد سمبل زنان دنيا باشند، تصريح کرد: امروز بانوان بايد با تاسي از سيره عملي حضرت زهرا (س) و حضرت زينب (س) در مسير سعادت زندگي خانواده و اجتماع گام بردارند.

اعلايي بر ضرورت مطالعه زندگي حضرت فاطمه (س) و تدبر در آن تاکيد و خاطرنشان ساخت: موفقيت مردان در دوران دفاع مقدس و در عرصه هاي علمي، سياسي، فرهنگي و اقتصادي و اجتماعي مرهون تلاش هاي مادران و همسرانشان بوده است.

وي اظهارداشت: بانوان بايد با تدين ، ايمان، اخلاص و تمسک به اهل بيت (ع)، فرزنداني با ايمان، متعهد و مفيد تحويل جامعه دهند.

قرائت دسته جمعي دعاي فرج، مولودي خواني در مدح حضرت زهرا (س)، اهداي جوايز به 30 نفر از شرکت کنندگان در مراسم به قيد قرعه، تجليل از بانوان نمونه شهرستان، اجراي مسابقه، اجراي تواشيح و پخش کليپ از ديگر برنامه هاي اين مراسم بود.

در اين مراسم با توجه به استقبال بي نظير مردم حزب الله شهرستان آبيک ، برنامه هاي متنوعي در ميلاد فاطمه زهرا (س) اجرا شد . برنامه سخنراني فرماندار ، خير مقدم مجريان صدا وسيما ، مولودي خواني ، تواشيع و حضور عمو پورنگ ( آقاي حميد فرزيني) و برنامه شعبده بازي ، مسابقه و پذيرايي و اهداء جوايز به مادران و برنامه در ساعت 20 به اتمام رسيد.

چهارشنبه 12 خرداد 1389 - 14:3
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری