شنبه 23 آذر 1398 - 21:33
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

ششمين جلسه هفتگي تبليغات اسلامي چالوس برگزار شد

ششمين جلسه هفتگي اداره تبليغات اسلامي چالوس با حضور سرپرست و پرسنل اين اداره با موضوع برنامه هاي روز زن و ارتحال امام خميني (ره) برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، صبح امروز جلسه اي به منظور بررسي عملکرد هفته گذشته پرسنل اداره و دستورالعمل اجرايي هفته جاري در خصوص اجراي برنامه هاي هفته زن و ايام ارتحال امام خميني (ره ) و همکاري در برنامه هاي ستادي شهرستان برگزار شد .

حجت الاسلام علي اسفندياري سرپرست اداره تبليغات اسلامي چالوس در اين جلسه به اهميت تعظيم شعائر ديني خصوصاً روز ولادت حضرت زهرا (س) که اين روز را به ميمنت وجودي آن حضرت به روز مادر و روز زن ناميده اند اشاره نمود و نسبت به برگزاري يک مراسم محوري در شهرستان تأکيد کرد .

وي در ادامه افزود : منزلت و مقام والدين و خصوصاً مادر تا آنجاست که خداوند نيز در قرآن کريم به احترام به والدين اشاره مي کند و در کلام معصومين نيز به اين نکته توجه شده است ، تا آنجايي که پيغمبر اکرم (ص) در مورد مقام مادر مي فرمايد : بهشت زير پاي مادران است .

اسفندياري در ادامه تصريح کرد : در خرداد ماه حادثه اي بزرگ رخ داده است که همواره يادآور معمار کبير انقلاب اسلامي ، امام خميني (ره) است ؛ همان مرجعي که به جرأت مي توان گفت بعد از دوره معصومين (ع) عزت و افتخار اسلام بعد از ساليان متمادي به رهبري آن امام بزرگوار بازگشت .

گفتني است ، اين جلسه صبح روز 10 خرداد 89 در اداره تبليغات اسلامي چالوس با حضور پرسنل اين اداره با موضوع بررسي برنامه هاي خرداد ماه برگزار شد .

سه‌شنبه 11 خرداد 1389 - 12:56
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری