دوشنبه 23 تير 1399 - 3:36
پربازديدترين اخبار از استان
اردبيل
  • هيچ خبري موجود نيست

با همكاري اداره تبليغات اسلامي؛

يادواره شهداي پارس آباد برگزار شد

يادواره شهداي محله اسلام آباد قديم شهرستان پارس آباد با حضور جمعي از خانواده شهدا، رزمندگان، جانبازان و ايثارگران در مسجد امام حسين(ع) اين روستا برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي اردبيل ،در اين مراسم سرهنگ پاسدار زکي الله خوشبخت مديرکل حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس استان اردبيل در سخناني سوم خرداد را يک رويداد بسيار مهم و نقطه عطفي در تاريخ انقلاب اسلامي ايران دانست.

وي افزود: فتح خرمشهر که به رغم حمايت هاي همه جانبه استکبار جهاني و بسياري از کشورهاي دنيا از صدام صورت گرفت زمينه ساز سلسله پيروزي هاي رزمندگان در اين جنگ نابرابر شد.

وي اعتقاد و ايمان قلبي به خداوند را بزرگترين پشتوانه ما در دوران هشت ساله دفاع مقدس دانست و گفت: لبيک به نداي امام راحل و ايجاد وحدت و يکپارچگي ميان نيروهاي مسلح و اقشار مردم و مسوولان موجب شد دشمنان نظام نتوانند به اهداف شوم خود نايل شوند.

وي با اشاره به اين که شهدا ناظر بر اعمال و رفتار ما هستند افزود: نفس زکيه شهيدان روز به روز بر عزت و اقتدار ايران اسلامي مي افزايد.

وي گفت: همه ما مديون و مرهون شهداء هستيم و جنگ تحميلي و تحريم هاي دشمنان کشور ايران را به مرحله خوباوري و خود اتکايي رساند.

وي شهيدان را پشتوانه و ذخيره معنوي ارزشمند براي نظام مقدس جمهوري اسلامي ذکر کرد و افزود: نبايد بي تفاوت از کنار مزار شهداي جنگ تحميلي عبور کنيم چرا که تمام داشته هاي ما از اين شهدا است.

وي گفت: تاکنون 22 شهيد گمنام دفاع مقدس در اين استان تدفين شده و عمل به وصاياي شهدا، پاسداري از ارزش هاي انقلاب و نيز پيروي از ولايت فقيه ضرورت دارد.

اين مراسم پنج شنبه 6 خرداد ماه در محل مسجد امام حسين (ع) شهرستان پارس آباد برگزار شد.

يكشنبه 9 خرداد 1389 - 9:39
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری