چهارشنبه 22 مرداد 1399 - 22:54
پربازديدترين اخبار از استان
اردبيل
  • هيچ خبري موجود نيست

به دعوت اداره كل تبليغات اسلامي استان؛

تجمع اعتراض‌‌آميز مردم ارديبل به بدحجابي‌

با هماهنگي و دعوت اداره كل تبليغات اسلامي استان مردم متدين و مومن اردبيل با برپايي راهپيمايي و تجمع اعتراض‌آميز به برخي بدحجابي‌ها در جامعه اعتراض كردند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي اردبيل ،در اين تجمع كه بيش از يك ساعت به طول انجاميد، مردم متدين، ولايت‌مدار و شهيدپرور استان اردبيل از ميدان شريعتي اين شهر به سمت مصلاي اردبيل راهپيمايي كرده و به عناوين مختلف نسبت به مظاهر بي‌حجابي و بدحجابي اعتراض كردند.

در اين راهپيمايي شركت‌كنندگان با شعارهايي نظير «حسين حسين شعار ماست حجاب افتخار ماست» « اي مرد غيرتت كو حجاب همسرت كو»، «اي خواهر باحجاب تشكر تشكر»، « چادر حجاب برتر لبيك به امر رهبر»، «نيروي انتظامي اقدام انقلابي»، «مرگ بر بي‌حجاب»، «بي‌حجاب بي‌عفت خجالت خجالت»، «مانكن بي‌حيايي لكه ننگ مايي»، «شبيخون فرهنگي خنثي بايد گردد»، «حزب‌الله بيدار است از بي‌حجاب بيزار است»، «نيروي انتظامي تو مجري قانوني» و «حجاب بيزه هدفدي سرمايه و شرفدي» اقدامات اخير دشمن و استكبار جهاني را در روشن كردن فتنه‌هاي بدحجابي و بي‌حجابي محكوم كردند.

شركت‌كنندگان در بيانيه‌اي كه در پايان اين تجمع و راهپيمايي قرائت شد، در پنج بند خواستار برخورد جدي و سريع دستگاه قضايي با اخلال‌گران و حرمت‌شكنان شدند و به رواج برخي بي‌عفتي‌ها در جامعه نگراني خود را اعلام كردند.

اين راهپيمايي پنج شنبه 6 خردادماه در اردبيل برگزار شد.

شنبه 8 خرداد 1389 - 15:2
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری