چهارشنبه 7 اسفند 1398 - 0:12
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

اولين نشست هم انديشي اساتيد گفتمان ديني در چالوس برگزار مي شود

اولين نشست هم انديشي اساتيد گفتمان ديني بومي غرب استان مازندران در سال 89 به ميزباني اداره تبليغات اسلامي چالوس برگزار مي شود .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، در اين نشست که با دعوت از اساتيد گفتمانهاي ديني شهرستانهاي غرب استان مازندران که در سال 87 و 88 در برنامه هاي گفتمانهاي ديني در مدارس و مساجد و ... به مسائل ديني و اعتقادي و اجتماعي مردم پاسخ داده اند ، دعوت به عمل آمد .

رضا مهر عليزاده کارشناس امور فرهنگي و تبليغ اداره تبليغات اسلامي چالوس در اين رابطه گفت : در اين نشست به موضوعاتي از قبيل بررسي آخرين نيازهاي فکري نسل جوان در سطح ملي و بومي ، آسيب شناسي روند اجرايي طرح گفتمان ديني جوان و تبادل نظرات و انديشه ها در اين خصوص پرداخته مي شود .

وي در ادامه افزود : واحد فرهنگي اين اداره نيز با بهره گيري از وجود اساتيد مجرب گفتمانهاي ديني در سال تحصيلي 88-89 بيش از 17 گفتمان ديني جوان با موضوعات مختلفي از قبيل عفاف و حجاب ، آسيبهاي اجتماعي ، مهارتهاي زندگي ، نقش رهبري در پيروزي انقلاب اسلامي و ... برگزار نمود .

گفتني است ، اولين نشست هم انديشي اساتيد گفتمان ديني غرب استان مازندران در سال 89 ، امروز 6 ارديبهشت 89 به ميزباني اداره تبليغات اسلامي چالوس برگزار مي شود .

شنبه 8 خرداد 1389 - 15:0
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری