پنجشنبه 12 تير 1399 - 17:40
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

هم‌انديشي گفتمان ديني بومي در مازندران برگزار مي‌شود

رئيس اداره فرهنگي و تبليغ اداره کل تبليغات اسلامي مازندران گفت : به منطور ايجاد فضاي گفتگو و هم انديشي و روابط فرهنگي بين اساتيد گفتمان ديني ، نشست هم انديشي اسايتد گفتمان ديني بومي در مازندران برگزار مي شود .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، عليرضا زرقاني اظهار داشت : اين نشست از سوي اداره امور فرهنگي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران در 3 منطقه و به ميزباني 3 شهرستان درسطح مازندران برگزار مي شود .

وي افزود : در اين نشست اساتيد مناطق و شهرهاي شرق استان به ميزباني شهرستان ساري ، مناطق و شهرهاي غرب به ميزباني چالوس و شهرهاي مرکزي استان به ميزباني بابل برگزار خواهد شد .

زرقاني با اشاره به اينکه در اين نشست حدود 90 نفر از اساتيد حضور دارند يادآور شد : در اين نشست از اساتيدي که در سالهاي 87 و 88 در برگزاري گفتمانهاي ديني در اين استان همکاري جدي داشتند دعوت بعمل مي آيد .

رئيس اداره فرهنگي و تبليغ اداره کل تبليغات اسلامي مازندران تصريح کرد :بررسي آخرين نيازهاي فکري نسل جوان در سطح ملي و بومي ، آسيب شناسي روند اجرايي طرح گفتمان ديني همراه با ارائه نظرات و پيشنهادات کاربردي از اهم موضوعات اين نشست است .

گفتني است ، نشست هم انديشي گفتمان ديني بومي مازندران ، بترتيب در صبح روز دوم ، چهارم و ششم خرداد در ادارات تبليغات اسلامي شهرهاي ساري ، بابل و چالوس برگزار مي شود .

دوشنبه 3 خرداد 1389 - 15:19
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری