سه‌شنبه 8 بهمن 1398 - 10:39
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

جلسه قرائت قرآن در تبليغات اسلامي مازندران برگزار مي‌شود

مسئول دارالقرآن الکريم اداره کل تبليغات اسلامي مازندران در گفتگويي خبري با خبرنگاران اظهار داشت : جلسه قرائت قرآن با حضور کارکنان اداره کل تبليغات اسلامي مازندران در دارالقرآن اين اداره کل برگزار مي شود .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، سعيد قرباني گفت : اين جلسه از سوي دارالقرآن اين اداره کل همه روزه به مدت 15 دقيقه قبل از شروع ساعات کار با حضور همه کارکنان در محل دارالقرآن اين اداره کل نشکيل مي شود .

قرباني هدف از برگزاري اين جلسه را انس بيشتر کارکنان با قرآن و روحيه قوي در ساعت کاري دانسته و از همه ادارات خواسته شده که در آغازين ساعات کاري دقايقي را با قرآن بسر ببرند .

مسئول دارالقرآن الکريم اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، همچنين از تجديد ميثاق مسئولين کانونهاي قرآن دفاتر سازمان تبليغات اسلامي مازندران با آرمانهاي حضرت امام (ره) خبر داد و خاطرنشان کرد : در سالي که مزين به نام همت مضاعف و تلاش مضاعف ناميده شد ، مسئولين کانو نهاي قرآن دفاتر تبليغات اسلامي مازندران با حضور در مرقد مطهر در بهشت زهرا با تجديد بيعت با حضرت امام آمادگي خود را در دفاع از آرمانهاي امام(ره) و حمايت از فرمايشات او اعلام کردند .

گفتني است ، جلسه قرائت قرآن کارکنان اداره کل تبليغات اسلامي مازندران همه روزه در محل دارالقرآن اين اداره کل برگزار مي شود .

دوشنبه 3 خرداد 1389 - 15:19
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری