پنجشنبه 23 مرداد 1399 - 21:36
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

توزيع 150 جلد کتب و اشعار مذهبي ويژه مداحان در سطح مازندران

رئيس اداره فرهنگي و تبليغ اداره کل تبليغات اسلامي مازندران از توزيع 150 جلد کتب و اشعار مذهبي ويژه مداحان اهلبيت(ع) در سطح مازندران خبر داد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، عليرضا زرقاني اظهار داشت : اين تعداد آثار از سوي اداره فرهنگي و تبليغ اداره کل تبليغات اسلامي مازندران و با همکاري کانون مداحان شهرستانها به منظور تغذيه فکري و ارتقاي سطح علمي مداحان در اين استان توزيع شده است .

وي تصريح کرد : کتب و اشعار مذهبي با عناوين حسينيه دل شامل ، منتخب اشعار مديحه و مرثيه عاشورايي به تعداد 100 جلد ، کتب اشک کوثر شامل ، ره آورد کانون به مناسبت فاطميه به تعداد 30 جلد و همچنين کتب فانوسهاي اشک و مسافران صفر شامل ، مجموعه نوحه هاي عاشورايي و ماه صفر به تعداد 20 جلد ، از اهم اين کتب و اشعار مذهبي بود .

رقاني يادآور شد : همچنين تهيه 8 بنر تبليغاتي به مناسبت فاطميه در 3 طرح گوناگون از ديگر اقلامي است که از سوي شوراي هيئات مذهبي استان تهيه شد .

گفتني است ، توزيع کتب و اشعار مذهبي مداحي از سوي اداره فرهنگي و تبليغ اداره کل تبليغات اسلامي مازندران از پايان هفته گذشته به کانونهاي مداحان شهرستانهاي استان آغاز شده و همچنان ادامه دارد .

يادآور مي شود، اين گفتگو روز گذشته انجام شد

دوشنبه 3 خرداد 1389 - 15:18
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری