پنجشنبه 16 مرداد 1399 - 22:52
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

جشنواره توليد نشريات هسته‌هاي فرهنگي ، بازخورد مثبت برگزاري هسته‌هاي فرهنگي است

معاون اداره کل فرهنگي و تبليغ سازمان تبليغات اسلامي در بازديد از نشريات فرهنگي ويژه هسته هاي فرهنگي جوان در شهرستان نور با اشاره به مؤفقيت مازندران در توليد نشريات هسته هاي فرهنگي ، گفت : توليد نشريات و جشنواره توليد نشريات هسته هاي فرهنگي بازخورد مثبت برگزاري هسته هاي فرهنگي است .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، رضا معممي مقدم در اين مراسم اظهار داشت : برگزاري جشنواره نشريات هسته هاي فرهنگي جوان و توليد آنها در واقع نشانگر خروجي فعاليت هاي انجام شده و به عبارتي نتيجه تلاشهاي انجام شده ، مطرح نموده که به نحوي در توليد نشريات متجلي مي گردد .

وي در بيان معيارهاي مثبت در ارزيابي اين نشريات خاطرنشان کرد : اين نشريات توليد شده بايد از سطح قابل قبولي از لحاظ کمي و کيفي برخوردار باشد و ضروري است با برنامه ريزي و برپايي کلاسهاي آموزشي اعتبار و جايگاه آن ارتقاء يابد .

معممي مقدم ضمن تشکر از انجام و ارسال گزارشات برنامه هاي بوستان معرفت ، هسته هاي فرهنگي و اردوي نخبگان ، برپايي جشنواره نشريات را آخرين حلقه فرابندي هسته ها بيان نمود .

وي تعداد هسته هاي فرهنگي در کشور را 135 مورد برشمرد و يادآور شد : از اين تعداد 112 هسته فرهنگي مختص شهري و 23 هسته فرهنگي مختص روستايي مي باشد که از اين مقدار 77 هسته مربوط به خواهران و 58 عنوان مربوط به برادران مي باشد .

گفتني است، اين جشنواره روز گذشته برگزار شد

دوشنبه 3 خرداد 1389 - 14:50
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری