سه‌شنبه 13 خرداد 1399 - 2:4
پربازديدترين اخبار از استان
قم
  • هيچ خبري موجود نيست

ديدار مديرکل تبليغات اسلامي قم با امام‌جمعه

مديرکل تبليغات اسلامي قم با آيتالله سعيدي امام جمعه قم ديدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي قم، اين ديدار که صبح روز چهارشنبه 29 ارديبهشت ماه در دفتر امام جمعه قم انجام شد، آيتالله سيد محمد سعيدي مراجع تقليد را مرزبان حدود اسلامي دانست و گفت: شهر قم به واسطه ظرفيتهاي فراواني که در حوزههاي مختلف فرهنگي و ديني دارد از جايگاه والايي برخوردار است و فعاليت فرهنگي و تبليغي اداره کل تبليغات اسلامي قم بايد در کشور نمونه و الگو باشد.

وي خطاب به حجتالاسلام اسکندري گفت: شما بايد فعاليتهاي فرهنگي و تبليغي خودتان را آن قدر گسترده کنيد که جلوي تبليغات منفي گرفته شود و حتي مراسمهاي مذهبي در سطح استان قم با هماهنگي شما برگزار شود.

امام جمعه قم با اشاره به حديثي از امام علي(ع)، تنظيم امور را از مصاديق عمل به وصيتهاي آن امام بزرگوار برشمرد و افزود: با ساماندهي مناسبتهاي مذهبي و فرهنگي مردم از حالت سرگرداني بيرون ميآيند.

مديرکل تبليغات اسلامي قم نيز در اين ديدار دين اسلام را ديني کامل، شفاف و بالنده توصيف کرد و اظهار داشت: متاسفانه در نشر و انتقال مفاهيم ديني کوتاهيهاي زيادي وجود داشته است.

حجتالاسلام عباس اسکندري خاطرنشان کرد: امروز با گذشت 30 سال از حاکميت انقلاب اسلامي، هنوز در اين بخش با مشکلاتي مواجه هستيم و دليلش اين است که متولي خاص به عنوان قرارگاه يا فرماندهي مشخصي براي اين کار ديده نشده است.

پنجشنبه 30 ارديبهشت 1389 - 11:17
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری