جمعه 15 فروردين 1399 - 11:54
پربازديدترين اخبار از استان
گيلان
  • هيچ خبري موجود نيست

همايش تجليل از دست‌اندرکاران امور مساجد در بندرانزلي برگزار شد

همايش تجليل از دست اندرکاران امور مساجد شهرستان بندر انزلي روز يکشنبه 5 ارديبهشت از سوي سازمان تبليغات اسلامي در بندرانزلي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي گيلان ، در اين همايش از 30 نفر از دست اندرکاران فعال امور مساجد شهرستان و 30 رابط فرهنگي مساجد شهري و روستايي تقدير به عمل آمد .

در اين همايش راههاي افزايش مشارکت خيران ، شيوه ارائه کارهاي فرهنگي و برنامه هاي پيش روي مساجد مورد بررسي قرار گرفت .

رئيس اداره کل تبليغات اسلامي بندرانزلي در اين همايش با اشاره به نقش مساجد در جامعه اسلامي گفت : به فرموده پيامبر ، مساجد بايد مکان امني براي مردم باشند و شرايط به گونه اي فراهم شود تا جوانان براي آمدن به مسجد مشتاق باشند .

حجت الاسلام کريم عاشوري تصريح کرد: معارف اسلامي بايد به شيوه اي امروزي ارائه شود تا با ذهن و قلب جوان ارتباط برقرار کند.

وي متذکر شد : بايد باتقواترين ، بهترين و فرهيخته ترين افراد به عنوان دست اندرکاران امور مساجد فعال باشند تا ضمن مديريت صحيح و ارائه برنامه هاي مفيد براي جلب مردم به مساجد و نهادينه کردن فرهنگ غني اسلامي در آنها تلاش کنند.

حجت الاسلام عاشوري ياد آورشد بندرانزلي يک شهر توريستي است و مساجد حتما بايد موقع اذان ظهر و مغرب باز باشد .

رئيس اداره تبليغات اسلامي بندرانزلي برگزاري جلسات مشترک ستاد رسيدگي به امور مساجد با حضور امام جمعه، تکميل شناسنامه مساجد شهري ، بررسي و حل و فصل مشکل مسجد جزيره طالقاني و جابجايي امام جماعت و هيات امناي برخي مساجد شهرستان را از اهم کارهاي صورت گرفته در ستاد امور رسيدگي به مساجد طي چهار ماه گذشته عنوان کرد.

شنبه 11 ارديبهشت 1389 - 14:50
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری