دوشنبه 18 فروردين 1399 - 12:42
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

آزمون ورزش طرح ملي سـپهر ايراني برگزار شد

اعضاي 1200 نفري طرح ملي سـپهر ايراني مؤسسه فرهنگي تسنيم نور وابسته به سازمان تبليغات اسلامي، آدينه سوم ارديبهشت در شهرهاي قزوين و نجف‌آباد با انجام آزمون ورزش، يكي ديگر از فعاليت‌هاي ساليانه طرح خود را پشت سر گذاشتند.

به‌گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، اعضاي طرح ملي سـپهر ايراني اين روزها مشغول انجام آخرين فعاليت‌هاي ساليانه خود هستند.

در همين راستا، جمعه سوم ارديبهشت همزمان آزمون‌هاي ورزشي اعضاي سـپهر در دو شهر قزوين و نجف‌آباد با حضور تمام 1200 نفر عضو به انجام رسيد.

عليرضا لولاچيان، مديرعامل مؤسسه فرهنگي تسنيم‌نور دراين‌باره گفت: طرح ملي سـپهر ايراني كه با هدف سازماندهي، پرورش، هدايت و رشد استعدادهاي نوجوان است، داراي اركان مهمي است كه مي‌توان با عنايت به فرموده مقام معظم رهبري مبني بر توصيه ايشان به جوانان در خصوص كسب تحصيل، تهذيب و ورزش آنها، اين اركان را تقسيم كرد.

وي افزود: در راه تحقق اهداف ذكر شده فعاليت‌هاي متعددي انجام مي‌پذيرد كه برنامه‌هاي مختلف ورزشي داراي رنگ و بوي خاصي است كه در تمام اردو بين اعضا با فعاليت‌ها و مسابقات گوناگون شاهد آن هستيم.

لولاچيان كه طراح طرح ملي سـپهر ايراني است افزود: بعد از اتمام فصل تابستان و پايان اردوهاي تابستاني ارتباط رو در روي ما با اعضا كاسته مي‌شود كه سياست‌هاي خاصي براي جبران آن در نظر گرفته شده است، من‌جمله برگزاري گردهمائي‌هاي منظم، مكاتبات، انجام آزمون ورزش و ... .

علي پازوكي مدير اجرائي اين طرح نيز در خصوص آزمون گفت: از سه ماه قبل، برنامه تشريحي آزمون ورزش با توجه به سال‌ و دوره هر يك از سـپهريان بين آنها توزيع و توضيح داده شده است.

پازوكي در ادامه گفت: براي برگزاري آزمون ورزش از سالن‌هاي ورزشي برخي از مدارس با هماهنگي آموزش و پرورش آن شهر استفاده و در برگزاري اين آزمون‌ها از 30 نفر مربي ورزش استفاده شد.

امتياز كسب شده توسط سـپهريان در مجموع امتيازات آنان در طول يك سال سـپهري (از تابستان تا تابستان) منظور و كسب اين امتيازات مجورز ورود به دوره بعد محسوب مي‌شود.

يكشنبه 5 ارديبهشت 1389 - 11:14
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری