شنبه 25 مرداد 1399 - 4:11
پربازديدترين اخبار از استان
يزد
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري گردهمايي مديران ادارات تبليغات اسلامي استان يزد در سال جاري

اولين گردهمايي مديران ادارات تبليغات اسلامي استان يزد در سال 1389 در محل اداره کل تبليغات اسلامي استان يزد برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان يزد ، در اين گردهمايي مدير کل تبليغات اسلامي استان يزد با اشاره به ويژگي هاي سال گذشته گفت : سال 88 از سال هاي بسيار حساس براي کشور بود و اين سال مي تواند يک مقطع حساس براي ما باشد .

حجت الاسلام سيد محمد شريف حسيني کوهستاني با بررسي رويدادهاي سال 88 افزود : سال گذشته سالي بود که همه مردم و مسئولان بويژه خواص در بوته آزمايش قرار گرفتند و ماهيت دوستان و دشمنان انقلاب روشن شد .

وي سال 88 را مقطعي مهم و چراغي براي آينده دانست و با اشاره به رهبري هاي حکيمانه رهبر معظم انقلاب اسلامي اظهارداشت : شايستگي ، تدبير ، مديريت ، حقيقت بيني و روشن بيني رهبر فرزانه انقلاب اسلامي کشتي انقلاب را به ساحل نجات رسانيد و تيز بيني و درايت مقام معظم رهبري و حضور با شور و شعور مردم با بصيرت درصحنه هاي انقلاب ، بارديگر انقلاب اسلامي را بيمه کرد و نشان داد که پيروز اصلي مردم هستند .

حسيني کوهستاني شرکت گسترده مردم در راهپيمايي روزهاي نهم دي و 22 بهمن را در تاريخ ماندگار دانست و يادآور شد : حضور مردم در صحنه هاي مختلف دوستان انقلاب را شاد و اميد دشمنان را به يأس مبدل کرد و توطئه هاي آنان را نقش برآب ساخت .

حسيني کوهستاني به فلسفه نامگذاري سال 89 به سال همت مضاعف و کارمضاعف پرداخت و اظهارداشت : اين دو موضوع مهم و اساسي ريشه عقلي وروايي دارد و بايد در تمامي ابعاد حکومتي و زندگي فردي عموم بويژه متصديان فرهنگي کشور مد نظر قرار گرفته و برنامه ريزي ها بر اساس آن باشد .

وي ترقي فرد و جامعه را مرهون همت مضاعف و کار مضاعف دانست و افزود: همه ادارات وسازمان ها بويژه سازمان تبليغات اسلامي که منتسب به مقام معظم رهبري است بايد همت مضاعف و کار مضاعف را سرلوحه برنامه هاي خود قرار داده و در اين راستا گام هاي اساسي بردارد .

مدير کل تبليغات اسلامي استان يزد با بيان اقدامات اين اداره کل در سال گذشته در زمينه هاي فرهنگي و تبليغي و با اشاره به اينکه دشمن امروز به دنبال جنگ نرم است افزود : دشمنان اسلام و نظام اسلامي در صدد متزلزل کردن ارکان حکومتي و اعتقادات مردم هستند و بر اين اساس بايد به فرموده مقام معظم رهبري با همت مضاعف وکار مضاعف و روشنگري مانع پيشرفت دشمن به حريم اسلام باشيم و در اين صورت مي توانيم در مقابل همه تحرکات دشمنان نسبت به دين و ارزشها بويژه ارزشهاي انقلاب سدي محکم را ايجاد کنيم و اين وظيفه متوليان فرهنگي بويژه سازمان تبليغات اسلامي که مولود انقلاب اسلامي است ، مي باشد .

وي در پايان از مديران ادارات تبليغات اسلامي قدرداني و براي آنان در سال جديد آرزوي موفقيت کرد .

ارزيابي فعاليت هاي سال گذشته و برنامه ريزي براي اجراي طرح ها و برنامه هاي فرهنگي در سال جاري از جمله اهداف برگزاري اين گردهمايي عنوان شده است .

گفتني است اولين گردهمايي ماهانه مديران ادارات تبليغات اسلامي استان يزد در تاريخ 18 فروردين ماه برگزار شد .

پنجشنبه 19 فروردين 1389 - 12:20
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری